Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Mė Pran Njėri-Tjetrit «« » » Prezantoni Veten Nė Forum » Mir Se Ju Gjeta!!

Mir Se Ju Gjeta!!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Mir Se Ju Gjeta!! prej Sat Nov 03 2007, 09:51

Ma-Origa

avatar
Vizitor
Pershendetje un jam Rigon Camaj!

2Normal Re: Mir Se Ju Gjeta!! prej Sun Nov 04 2007, 04:59

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Rigon,Mirseerdhe mes nesh
shpresoj te kalosh kendeshem!

Shiko profilin e anėtarit

3Normal Re: Mir Se Ju Gjeta!! prej Sun Nov 04 2007, 06:26

Ma-Origa

avatar
Vizitor
flm ^LoVe^ gjithashtu.!

Sponsored content


Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi