Portali aLbdigital.net
Përshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh për tju Kujtuar se ju mund të Identifikoheni që të merrni pjese në

diskutimet dhe Temat e shumta të Forumit tone.

...Në qofte se ende nuk keni një Llogari personale në Forum, mund ta hapni nje të tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ështe falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Diskutime Të Ndryshme «« » Tema të Lira » Ku keni qef tju puthni??lol??

Ku keni qef tju puthni??lol??

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Ku keni qef tju puthni??lol?? prej Sun Nov 04 2007, 02:34

Ma-Origa

avatar
Vizitor
un kam qef ne goj dhe ne qafe se eshte shum bukur,romantke.!

2Normal Re: Ku keni qef tju puthni??lol?? prej Sun Nov 04 2007, 04:48

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Ma-Origano,ti sa provokant Razz
kuptohet simbas situates,,,Smile nje shok apo shoqe,ne faqe le te me puthi
te tjerat i lej anash Wink

Shiko profilin e anëtarit

3Normal Re: Ku keni qef tju puthni??lol?? prej Sun Nov 04 2007, 06:41

Ma-Origa

avatar
Vizitor
ahahahahhaha ^LoVe^

4Normal Re: Ku keni qef tju puthni??lol?? prej Mon Nov 05 2007, 13:17

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
mos provoko ti,dreq Razz

Shiko profilin e anëtarit

5Normal Re: Ku keni qef tju puthni??lol?? prej Tue Nov 06 2007, 02:28

Ma-Origa

avatar
Vizitor
^LoVe^ pse ofendon?

6Normal Re: Ku keni qef tju puthni??lol?? prej Tue Nov 06 2007, 10:49

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
ahahhaahahah,kush ofendoj re,,,Smile
nuk ofendova,provokova dhe une pak,si ti,,,Smile

Shiko profilin e anëtarit

7Normal Re: Ku keni qef tju puthni??lol?? prej Wed Nov 07 2007, 01:59

Ma-Origa

avatar
Vizitor
po pra ^LoVe^ cka eshte kjo fjale "Dreq" ???

8Normal Re: Ku keni qef tju puthni??lol?? prej Tue Apr 08 2008, 01:45

Kejsi

avatar
Antar/e
Antar/e
emmmmmmmmmm te me puthin hahahaha gjithandej pse jo.! hahahahahahaa

Shiko profilin e anëtarit http://www.gmail.com

9Normal Re: Ku keni qef tju puthni??lol?? prej Tue Apr 08 2008, 07:29

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
kejsi,o ti bela qenke e mallkuar me pangopesi
kiss kejsin te faqja ,se e kam shoqen me te mire virtuale


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anëtarit

10Normal Re: Ku keni qef tju puthni??lol?? prej Wed Apr 09 2008, 22:22

Kejsi

avatar
Antar/e
Antar/e
E mallkuar me pangopesi hahahahahaha po mbase ke te drejte, por me kupto, 8 ore te lodhshme ne pune, eshte e drejte qe te deshiroj disa puthje per shplodhje pas ketyre oreve stresante hahahaha ... si thua ?

Po po kam te drejte i dua....

Per Lunen

Shiko profilin e anëtarit http://www.gmail.com

11Normal Re: Ku keni qef tju puthni??lol?? prej Thu Apr 10 2008, 03:21

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anëtarit

12Normal Re: Ku keni qef tju puthni??lol?? prej Sat May 03 2008, 12:03

Te gusha vdes kur me puthin yjet en qiell i shoh Very Happy

Shiko profilin e anëtarit http://albdigital.forums1.net/

13Normal Re: Ku keni qef tju puthni??lol?? prej Fri Jan 21 2011, 07:12

Une me shume pelqej puthjet ne qafe ufffffffff sa lezet hahaha

Shiko profilin e anëtarit

14Normal Re: Ku keni qef tju puthni??lol?? prej Fri Jan 21 2011, 08:19

ne qafe,gushe,kerthize..... Very Happy

Shiko profilin e anëtarit

Sponsored content


Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi