Portali aLbdigital.net
Përshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh për tju Kujtuar se ju mund të Identifikoheni që të merrni pjese në

diskutimet dhe Temat e shumta të Forumit tone.

...Në qofte se ende nuk keni një Llogari personale në Forum, mund ta hapni nje të tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ështe falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Arti Dhe Kultura «« » Humor Dhe Barceleta » Humor "Kamarjeri"

Humor "Kamarjeri"

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Humor "Kamarjeri" prej Sun Nov 04 2007, 02:50

Ma-Origa

avatar
Vizitor
1.Shoku Kamarier 2.Urdheroni Cfare Deshironi? 1.Ky kotolet s'ma mbush syrin.2.Ska gje se ta mbush hesapin.

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi