Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Arti Dhe Kultura «« » Humor Dhe Barceleta » Grate

Grate

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Grate prej Sun Nov 04 2007, 03:04

Ma-Origa

avatar
Vizitor
Jane tri gra tuj ndeje ne punishte.Hyn shefi dhe i gjen ndejun.Shefi iu thote:Mos t'ju shofe duke ndejur Njera i thote Po jena plake'Shefi:Une po ju thom me punuae jo me u martu.

2Normal Re: Grate prej Tue Nov 06 2007, 09:30

Ma-Origa

avatar
Vizitor
Jo si disa si duen me u martu!!

3Normal Re: Grate prej Thu Jan 03 2008, 06:25

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
keto barceleta u mundesuan nga nje shkrimtar shum i mire


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

4Normal Re: Grate prej Thu Jan 03 2008, 06:26

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
e falenderoj


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

Sponsored content


Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi