Portali aLbdigital.net
Përshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh për tju Kujtuar se ju mund të Identifikoheni që të merrni pjese në

diskutimet dhe Temat e shumta të Forumit tone.

...Në qofte se ende nuk keni një Llogari personale në Forum, mund ta hapni nje të tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ështe falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Arti Dhe Kultura «« » Humor Dhe Barceleta » Djali

Djali

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Djali prej Sun Nov 04 2007, 03:16

Ma-Origa

avatar
Vizitor
Nje gru shtatzane po kalonte ne bulevard.Perballe grues kalon nje gure tjeter me nje fmi te vogel per dore qe pyeste mamin:O mami pse njajo gruaja e ka barkun te fryre?E ama i thote :E ka femine e vet ne bark.Femija thote ajo qenka nane e keqe e i haka femit.

2Normal Re: Djali prej Sun Nov 04 2007, 04:44

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
ahahaha i shkreti cun,ka kujtuar qe eshte naj Hanibal Gruaja lol!

Shiko profilin e anëtarit

3Normal Re: Djali prej Sun Nov 04 2007, 06:44

Ma-Origa

avatar
Vizitor
qesharake ^LoVe^

4Normal Re: Djali prej Sun Nov 04 2007, 08:24

Ma-Origa

avatar
Vizitor
shum qesharake love sepse djali ishte crazy

5Normal Re: Djali prej Mon Nov 05 2007, 12:52

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
ahahahahah,gjynah i shkreti Very Happy

Shiko profilin e anëtarit

6Normal Re: Djali prej Tue Nov 06 2007, 09:31

Ma-Origa

avatar
Vizitor
hahahahahhaahahhahahahahah kjo eshte shum qesharake edhe un them se kam be mir qe e kam hape kete teme "Djali" ahahahahahahhah LoL

Sponsored content


Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi