Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Diskutime Tė Ndryshme «« » Diskutime Shoqėrore » A besoni ne dashurin ne shikim te pare???

A besoni ne dashurin ne shikim te pare???

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal A besoni ne dashurin ne shikim te pare??? prej Sun Nov 04 2007, 06:49

Ma-Origa

avatar
Vizitor
per medimin tim po

2Normal Re: A besoni ne dashurin ne shikim te pare??? prej Thu Mar 27 2008, 23:05

Kejsi

avatar
Antar/e
Antar/e
Une nuk besoj pse.!
Me shikim te pare me te vertete mund te kete nje terheqje te forte, por padyshim qe eshte terheqje fizike, nuk ka si te jete dicka tjeter, me dike dashurohesh duke e njohur ate, dashurohesh duke vleresuar faktin sa mire te ben te ndjehesh ky person, dashurohesh me shpirtin e tij, me menyren e komunikimit te tij, dashurohesh duke vleresuar menyren si te trajton ai, si te respekton, sa te vlerson, dashurohesh me ate c'ka ai ka brenda, nuk mund te dashurohesh vetem me syte e bukur qe ai ka nuk eshte e mundur, ato syte e bukur jane vetem kontakti pare.
Nuk e perjashtoj faktin qe nga nje pelqim i momentit te pare te linde nje lidhje me te vertete e bukur, dhe me kalimin e kohes do kuptosh nese e dashuron kete person apo jo .

Shiko profilin e anėtarit http://www.gmail.com

3Normal Re: A besoni ne dashurin ne shikim te pare??? prej Fri Mar 28 2008, 01:33

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
mund ta quaj si simpati(qe eshte nje faktor i dashurise),por jo dashuri te plote....


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

Sponsored content


Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi