Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Diskutime Tė Ndryshme «« » Diskutime Shoqėrore » Numri i radhes.

Numri i radhes.

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Numri i radhes. prej Sun Nov 04 2007, 06:53

Ma-Origa

avatar
Vizitor
1 kompjuter kam ne shtepi

2Normal Re: Numri i radhes. prej Sun Nov 04 2007, 06:54

Ma-Origa

avatar
Vizitor
2 dhoma te fjetjes kam ne shtepi

3Normal Re: Numri i radhes. prej Sun Nov 04 2007, 06:54

Ma-Origa

avatar
Vizitor
tani thoni ju numrin e rradhes

4Normal Re: Numri i radhes. prej Mon Nov 05 2007, 13:15

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
3,,,,2 dhomat e Ma-Origano + 1 Komjuter i tij = 3 Very Happy

Shiko profilin e anėtarit

5Normal Re: Numri i radhes. prej Tue Nov 06 2007, 03:02

Ma-Origa

avatar
Vizitor
4 ore rri pran pc

6Normal Re: Numri i radhes. prej Tue Nov 06 2007, 03:02

Ma-Origa

avatar
Vizitor
5 vjete chatoj

7Normal Re: Numri i radhes. prej Tue Nov 06 2007, 10:40

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
6,,,,,me "6" maj 1405 u lind i paharruari per ne shqipetaret SKENDERBEU

Shiko profilin e anėtarit

8Normal Re: Numri i radhes. prej Tue Nov 06 2007, 10:41

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
7,,,,,,7 ore bej gjume Smile

Shiko profilin e anėtarit

9Normal Re: Numri i radhes. prej Wed Nov 07 2007, 01:56

Ma-Origa

avatar
Vizitor
8 postime kam bere ne nje forum tjeter

10Normal Re: Numri i radhes. prej Thu Nov 08 2007, 06:11

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
9,,,,numer i formuar nga shuma e 4+5 Wink

Shiko profilin e anėtarit

11Normal Re: Numri i radhes. prej Fri Nov 09 2007, 02:57

Ma-Origa

avatar
Vizitor
10 vjet kam pc

12Normal Re: Numri i radhes. prej Sat Nov 10 2007, 10:09

Ma-Origa

avatar
Vizitor
11 kilometra e kam nje shoke hahah lol

13Normal Re: Numri i radhes. prej Sun Nov 11 2007, 23:45

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
12 muaj ka nje vit santa


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

14Normal Re: Numri i radhes. prej Tue Jan 08 2008, 08:44

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
13 muaj me duhet te shkoj deri ne jupiter ahah lol


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

15Normal Re: Numri i radhes. prej Thu Mar 27 2008, 22:43

Kejsi

avatar
Antar/e
Antar/e
14 dite me ndajne nga ardhja e shoqes time te ngushte nga italia. queen

Shiko profilin e anėtarit http://www.gmail.com

16Normal Re: Numri i radhes. prej Fri Mar 28 2008, 01:38

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
15 per Kejsi Smile


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

17Normal Re: Numri i radhes. prej Fri Mar 28 2008, 02:20

Kejsi

avatar
Antar/e
Antar/e
16 cokollata per lunen ( se nuk po i gjej cokollatat ketu ooooo sa inat me vjen as trendafilat nuk i gjej ) Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Shiko profilin e anėtarit http://www.gmail.com

18Normal Re: Numri i radhes. prej Fri Mar 28 2008, 02:31

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
ahahahahahahahaahah
flm kejsi,mjafton dhe me fjale
17 per Kejsi


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

19Normal Re: Numri i radhes. prej Mon Mar 31 2008, 00:24

Kejsi

avatar
Antar/e
Antar/e
18 buqetaper cdo antar te ketij forumi.

Shiko profilin e anėtarit http://www.gmail.com

20Normal Re: Numri i radhes. prej Mon Mar 31 2008, 00:57

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
19 per kejsin,si i ka qejf embelsirat (kujdes naqe,se ketu ke te shtosh ne peshe:) )


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

21Normal Re: Numri i radhes. prej Mon Mar 31 2008, 01:01

Kejsi

avatar
Antar/e
Antar/e
o luna shyqyr qe erdhe mi vajze se une po beja xhiro poshte e perpjete duke pire duhan vetem, faleminderit po nuk shendoshem une jo shyqyr zotit, me thone qe kam shejtanin ne bark qe nuk shendoshem hahahahahaha e beson ti kete ?

Shiko profilin e anėtarit http://www.gmail.com

22Normal Re: Numri i radhes. prej Mon Mar 31 2008, 01:28

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Kejsi shkruajti:o luna shyqyr qe erdhe mi vajze se une po beja xhiro poshte e perpjete duke pire duhan vetem, faleminderit po nuk shendoshem une jo shyqyr zotit, me thone qe kam
shejtanin ne bark qe nuk shendoshem hahahahahaha e beson ti kete ?

20 per kejsi,se eshte nice Smile

sa per kete qe the,ka dhe mundesi Smile
po mire moj,dhe une te marr eshte shejtanin tend e te ngopem njehere ashtu sa dua,se mbeta duke e lene manget cdo here ushqimin,qe te mbaj linjat e trupit


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

23Normal Re: Numri i radhes. prej Mon Mar 31 2008, 01:36

Kejsi

avatar
Antar/e
Antar/e
Hahahahahaha luna me shkrive, me vjen keq se une per vete nuk e imagjinoj dot te mbaj diete do me binte te fiket po te mos haja besoj.

Shiko profilin e anėtarit http://www.gmail.com

24Normal Re: Numri i radhes. prej Mon Mar 31 2008, 02:26

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Kejsi shkruajti:Hahahahahaha luna me shkrive, me vjen keq se une per vete nuk e imagjinoj dot te mbaj diete do me binte te fiket po te mos haja besoj.

e lumja si ty......

21 vetes time,qe denoj veten pa bere krim Wink

te shohesh nga neser,do fshi ca te shikoj perpara e te shijoj njehere jeten dhe pas ngrenies nje


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

25Normal Re: Numri i radhes. prej Mon Mar 31 2008, 02:30

Kejsi

avatar
Antar/e
Antar/e
hahahahhahaha atehere une:
22 per te zbutur ato shpullat qe i dhe vetes hahahha na edhe nje

Shiko profilin e anėtarit http://www.gmail.com

26Normal Re: Numri i radhes. prej Tue Apr 01 2008, 00:52

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
23 lemsha per nje triko Smile


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

27Normal Re: Numri i radhes. prej Tue Apr 01 2008, 01:19

Kejsi

avatar
Antar/e
Antar/e
Data 24 eshte ditelindja ime.

Shiko profilin e anėtarit http://www.gmail.com

28Normal Re: Numri i radhes. prej Tue Apr 01 2008, 01:27

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
25....numri i portes sime Smile ne MKD Wink


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

29Normal Re: Numri i radhes. prej Tue Apr 01 2008, 02:05

Kejsi

avatar
Antar/e
Antar/e
26 vjec je ti luna

Shiko profilin e anėtarit http://www.gmail.com

30Normal Re: Numri i radhes. prej Tue Apr 01 2008, 19:57

Kejsi

avatar
Antar/e
Antar/e

Shiko profilin e anėtarit http://www.gmail.com

31Normal Re: Numri i radhes. prej Wed Apr 02 2008, 03:43

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
28 dite i ka shkurti tre vite me radhe Smile


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

32Normal Re: Numri i radhes. prej Sun Apr 06 2008, 20:22

Kejsi

avatar
Antar/e
Antar/e
29 dite ka shkurti nje here ne tre vjet

Shiko profilin e anėtarit http://www.gmail.com

33Normal Re: Numri i radhes. prej Mon Apr 07 2008, 00:36

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
30 dite ka prili Smile


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

34Normal Re: Numri i radhes. prej Mon Apr 07 2008, 02:24

Kejsi

avatar
Antar/e
Antar/e
31 dite ka Maji luna hahahahaha

Shiko profilin e anėtarit http://www.gmail.com

35Normal Re: Numri i radhes. prej Mon Apr 07 2008, 07:26

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
32.......31 dite te majit + 1 dite e qershorit =32


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

36Normal Re: Numri i radhes. prej Mon Apr 07 2008, 21:48

Kejsi

avatar
Antar/e
Antar/e
Hahahahahaha.!
33 per ty.

Shiko profilin e anėtarit http://www.gmail.com

37Normal Re: Numri i radhes. prej Mon Apr 07 2008, 23:54

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
34 per kejsi
merri ngopu ,se i ke qejf embelsirat Smile


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

38Normal Re: Numri i radhes. prej Tue Apr 08 2008, 01:35

Kejsi

avatar
Antar/e
Antar/e
E i kam ca i kam.
35 gota do pime kur te vish me vone e te behemi tape

Shiko profilin e anėtarit http://www.gmail.com

39Normal Re: Numri i radhes. prej Tue Apr 08 2008, 07:45

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
ahahahahahahah kejsi
ja nje buket me 36 trendafila per ty

Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

40Normal Re: Numri i radhes. prej Wed Apr 09 2008, 00:30

Kejsi

avatar
Antar/e
Antar/e
Sa te bukura keto trendafilat per mua .
Atehere : 37 lepirese per ty, hahahahahaha, por mos i ha te gjitha vete se velesh mire hahahahahaha.

Shiko profilin e anėtarit http://www.gmail.com

Sponsored content


Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi