Portali aLbdigital.net
Përshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh për tju Kujtuar se ju mund të Identifikoheni që të merrni pjese në

diskutimet dhe Temat e shumta të Forumit tone.

...Në qofte se ende nuk keni një Llogari personale në Forum, mund ta hapni nje të tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ështe falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Diskutime Të Ndryshme «« » Tema të Lira » Cilin leng keni qef me shum??

Cilin leng keni qef me shum??

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Cilin leng keni qef me shum?? prej Sun Nov 04 2007, 07:33

Ma-Origa

avatar
Vizitor
un coca-cola

2Normal Re: Cilin leng keni qef me shum?? prej Mon Nov 05 2007, 13:10

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
multivitamin Smile

Shiko profilin e anëtarit

3Normal Re: Cilin leng keni qef me shum?? prej Tue Nov 06 2007, 02:59

Ma-Origa

avatar
Vizitor
^LoVe6 edhe ata eshte nice por me mire coca-cola

4Normal Re: Cilin leng keni qef me shum?? prej Tue Nov 06 2007, 10:43

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Ma-Origano,nuk i preferoj pijet qe kan kofein (pervec RedBull)
as kafen nuk e pije,,,,,,
per ate,per mua mbetet me e mire "multi,,,," Smile))

Shiko profilin e anëtarit

5Normal Re: Cilin leng keni qef me shum?? prej Wed Nov 07 2007, 02:39

Ma-Origa

avatar
Vizitor
^Love^ nuk thace se eshte e keqe multivitamin por thash se edhe ajo me e mire po me e mire cocacola ok?

6Normal Re: Cilin leng keni qef me shum?? prej Thu Nov 08 2007, 06:00

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
ahahaah Ma-Origano,,,te thash dhe andej nga tema "ku ehste dallimi mes meshkujve dhe femerave"
te ceka qe eshte shija Wink ,,,andej kisha fjalen me kete "shijen" ne te gjitha aspektet(ne veshje,pelqim te sendeve objektive,,,etj)
ne kete rast ja qe kemi pijet Wink
dmth,perseri shija e ndryshme Very Happy


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anëtarit

7Normal Re: Cilin leng keni qef me shum?? prej Thu Nov 08 2007, 13:51

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
une preferoj me se shumti multivitamin

lol!

.


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anëtarit

8Normal Re: Cilin leng keni qef me shum?? prej Fri Nov 09 2007, 02:48

Ma-Origa

avatar
Vizitor
flm per pergjigjet DiGiTal

9Normal Re: Cilin leng keni qef me shum?? prej Mon Nov 12 2007, 00:17

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
nice Digi Smile) dhe mos ndrysho mendim Razz

Shiko profilin e anëtarit

10Normal Re: Cilin leng keni qef me shum?? prej Fri Nov 23 2007, 03:02

Ma-Origa

avatar
Vizitor
^Love gjithashtu nice

11Normal Re: Cilin leng keni qef me shum?? prej Wed Jan 16 2008, 06:49

daso

avatar
Antar/e
Antar/e
Pershendetje sa Per Temen un Portokallin pelqej me shum Leng portokalli 100%

Shiko profilin e anëtarit http://www.albdigital.com

12Normal Re: Cilin leng keni qef me shum?? prej Tue Apr 01 2008, 21:03

Kejsi

avatar
Antar/e
Antar/e
Une jam i nje mendjeje me dason, preferoj lengun e portokallit 100 %

Shiko profilin e anëtarit http://www.gmail.com

13Normal Re: Cilin leng keni qef me shum?? prej Tue Jun 17 2008, 20:20

Sunset girl

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Fanta

Shiko profilin e anëtarit

14Normal Re: Cilin leng keni qef me shum?? prej Tue Oct 13 2009, 03:57

te gjitha lengjet

Shiko profilin e anëtarit

Sponsored content


Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi