Portali aLbdigital.net
Përshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh për tju Kujtuar se ju mund të Identifikoheni që të merrni pjese në

diskutimet dhe Temat e shumta të Forumit tone.

...Në qofte se ende nuk keni një Llogari personale në Forum, mund ta hapni nje të tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ështe falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Diskutime Të Ndryshme «« » Tema të Lira » Cilin ushqim e preferoni??

Cilin ushqim e preferoni??

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Cilin ushqim e preferoni?? prej Sun Nov 04 2007, 07:35

Ma-Origa

avatar
Vizitor
pizza,sendwich,hamburger edhe ushqim shpiet kam qef shume

2Normal Re: Cilin ushqim e preferoni?? prej Mon Nov 05 2007, 12:55

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
une preferoj cdo lloj ushqimi "vegjetare"
dmth,pa prezence mishi dhe yndyri Razz


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anëtarit

3Normal Re: Cilin ushqim e preferoni?? prej Tue Nov 06 2007, 02:57

Ma-Origa

avatar
Vizitor
ske qef mishe ^LoVe^?? mish eshte sou cool

4Normal Re: Cilin ushqim e preferoni?? prej Tue Nov 06 2007, 10:45

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
hahahaah Ma-Origano,,,,jo,nuk e preferoj Mishin,kam frige nga Kolesterina Razz

Shiko profilin e anëtarit

5Normal Re: Cilin ushqim e preferoni?? prej Fri Nov 09 2007, 03:12

Ma-Origa

avatar
Vizitor
ahahahha skam dite pra me fal ok??ahah

6Normal Re: Cilin ushqim e preferoni?? prej Mon Nov 12 2007, 00:03

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
e pra e,,,ja qe nga tani ta dishe lol!


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anëtarit

7Normal Re: Cilin ushqim e preferoni?? prej Sat Dec 29 2007, 10:37

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
^LoVe^ ok


Forumi aLbdigital
Jeta është e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anëtarit http://www.malesia.org

8Normal Re: Cilin ushqim e preferoni?? prej Wed Jan 23 2008, 05:41

ilirjana

avatar
Administratore
Administratore
PREJ USHQIMIT PREFEROJ ME SHUM FAST FOOD,SI PIZZA DHE HOT DOG ME PELQEN CIAOOOOOO

Shiko profilin e anëtarit http://www.albdigital.realbb.net/

Sponsored content


Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi