Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Arti Dhe Kultura «« » Kėngetaret & Muzika Shqiptare » Kengetaret Shqiptare Vip

Kengetaret Shqiptare Vip

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Kengetaret Shqiptare Vip prej Mon Nov 05 2007, 03:18

Ma-Origa

avatar
Vizitor
Kengetare Shqiptare Vip!! Pra Ato Jane:AdelinaImajli,NoraIstrefi,LeonoraJakupi,GentaIsmajli,Lori,SabriFejzullahu,ErmalFejzullahu,Gili,AlbanSkenderjaj e shum te vip kengetar shqiptar ne Shqiptari. mund ti shkarkoni ne http://web.ukonline.co.uk/kosova/muzika_shqip_tingulli_trent_muzike_shqip.html

2Normal Re: Kengetaret Shqiptare Vip prej Mon Nov 05 2007, 09:45

Ma-Origa

avatar
Vizitor
Per me shum informacione te gjitha video-spotat te vip kengetarve shqip i keni ne www.argetohu.com

3Normal Re: Kengetaret Shqiptare Vip prej Tue Nov 06 2007, 06:48

Ma-Origa

avatar
Vizitor
mp3 shqip gjithashtu mund ti shakrkoni ne www.arhetohu.com dhe ne www.shkupimusic.com dhe www.veramp3.org dhe ne www.radioshqip.org

4Normal Re: Kengetaret Shqiptare Vip prej Mon Jan 07 2008, 08:51

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
ju faliminderit per mirkuptimin


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

Sponsored content


Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi