Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Diskutime Tė Ndryshme «« » Votime Dhe Sondazhe » Votoni dhomen #albdigital

Votoni dhomen #albdigital

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Votoni dhomen #albdigital prej Mon Nov 05 2007, 03:27

Ma-Origa

avatar
Vizitor
un si staf(aop) i dhomes albdigital un hapa kete tem te thoni ju a eshte dhoma #ALBDIGITAL e mire apo e keqe apo gjys gjys thoni ju me poshte??

2Normal Re: Votoni dhomen #albdigital prej Mon Nov 05 2007, 12:46

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
me pelqen kjo dhome
kuptohet,dhomen e bejne te mire dhe luksoze,mobiljet qe ka mbrenda Very Happy ne kete rast kam fjalen per userat qe jan ne dhome,,,,,
s“ka rregull pa perjashtime,dhe ne dhomen albdigital dhe ne gjithe dhomat tjera,ka nga pak turbulenca,,,,kjo eshte natyra e shqipetarit dhe nuk ndryshon dot Sad
por,nepergjithesi,eshte dhome qe me pelqen
"cdo e mire ka dobesine e saj,sikurse cdo e keqe qe ka avantazhin e vet"

Shiko profilin e anėtarit

3Normal Re: Votoni dhomen #albdigital prej Thu Nov 08 2007, 02:55

Ma-Origa

avatar
Vizitor
shume jane te bukura keto fjale ^LoVe^ flm per kaq fjale te bukura

Sponsored content


Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi