Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Teknologjia Dhe Interneti «« » Informatikė & Internet » PHP!

PHP!

Posto temė tė re  Pėrgjigju temės

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal PHP! prej Sun Feb 04 2007, 04:39

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
Pėr PHP ka shumė tutorials ne internet. Thjesht kėrko tek Google edhe do gjesh sa tė duash. Tek www.planet-source-code.com ėshtė njė seksion i tėrė ku ka programe falas tė ndryshme qe mund ti shkarkosh edhe tė mėsosh prej tyre.

Shiko profilin e anėtarit

2Normal Ēka Eshte Php? prej Sat Mar 24 2007, 01:28

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
PHP ėshtė gjuhė skriptuese e dedikuar pėr tė zhvilluar web aplikacione. PHP (PHP ėshtė shkurtese rekurzive e "Hypertext Preprocessor") ėshtė njėra ndėr gjuhet mė tė pėrhapura skriptuese qė janė tė bazuara nė burimet e hapura (Open Source). Interpreteri i PHP-sė ėshtė i shkruar per shume sisteme operative si Linux, UNIX (duke pėrfshirė HP-UX, Solaris dhe OpenBSD), Mac OS X, Novel, OS/2, e Windows, qė do tė thotė se i njejti PHP kod do tė ekzekutohet nė tė gjithe serverėt e lartepėrmendur pothuajse pa ndonjė ndryshim nė te.
.

Shiko profilin e anėtarit

3Normal Re: PHP! prej Sat Mar 24 2007, 01:30

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
250 PHP Script (Super Pack 2006)

--------------------------------------------------------------------------------

Submit-A-Link Style Script linksubmit.zip
Suggest My Site Script suggest.zip
Users Online Script #1 usersonline.zip
Users Online Script #2 cjusersonline.zip
Advanced Guestbook Script guestbook.zip
Affiliate Banner Rotation Script adrotator.zip
Affiliate Linkmaster affiliatemask.zip
Affiliate Program (Advanced Version) postaffiliate.zip
Affiliate Program (Basic Version) phpaffiliate.zip
Another PHP Web FTP Program webftp.zip
Auction Website phpauction.zip
Auto Hits Script scau.zip
Automated Form Submission Prevention human.zip
Bookmarks/Favorites Script bookmarks.zip
Build a Webring webring.zip
ClickBank "Thank You" Page Protector Script cbscript.zip
Client Invoicing Script myinvoice.zip
Document Management System sdms.zip
Easy Administration Program easyadmin.zip
EasyStream easystream.zip
Electronic Reminder Script ereminder.zip
Expired Domain Finder wgs-expire.zip
FAQ Generator whatdafaq.zip
FAQ Manager faqmanager.zip
FFA Links Page Script ffalinks.zip
File Transfer Script net2ftp.zip
Hot Mailing List Script newsletter.zip
ICQ Pager Script pager.zip
Image to ASCII Generator img2ascii.zip
Image Watermarking Script watermark.zip
Instant Photo Gallery Script instantgallery.zip
Instant Site Maker instantsm.zip
Link Listing Script links.zip
Links Exchange Website conservatory.zip
Live Help Script livehelp.zip
MySQL Database Backup Perl Script backupscript.zip
News Publishing Script topstory.zip
Office Intranet Suite intranet.zip
Online Classifieds Script classifieds.zip
Online MultiPlayer Chess webchess.zip
osCommerce PHP Shopping Cart oscommerce.zip
PassGen passgen.zip
PaymentPal paymentpal.zip
Perpetual Traffic Generator trafficgenerator.zip
PHP and MySQL Content Management System contentm.zip
PHP Form To Email Script SECURE! emailer.zip
PHP Message Boards Script messageboard.zip
PHP-based eCard Script/Website gcards.zip
POP-UP Creator popup.zip
Powerful Portal with Content Management phpx.zip
Secure Authentication Script authentication.zip
Simple Yet Powerful Download Counter Script hitcounter.zip
Sophisticated PHP Ecommerce Site xtcommerce.zip
Sports League, Fixture and Prediction Management Script phpfootball.zip
Toplist Website Manager #1 toplist.zip
Toplist Website Manager #2 topsites.zip
USENET News Client newsgroup.zip
Visitor Logging Script tollbooth.zip
Web Event Calendar calendar.zip
Web Portal System geeklog.zip
Web-Based Address Book Script wa-boo.zip
Web-based Image Management System photoseek.zip
Web-based POP Email Client webmail.zip
Website Stats Business trafficgopher.zip
Whois Lookup whois.zip
Yahoo Style Link Directory/Search Engine sslinks.zip

megaupload.com TJWWP40P

_________________


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit

4Normal Re: PHP! prej Sat Mar 24 2007, 01:31

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
600MB of nulled php scripts

--------------------------------------------------------------------------------

Scripts Dump


PHP null [2005].part1.rar [262 Mb]

sendspace.com jkhppc

PHP null [2005].part2.rar [262 Mb]

sendspace.com glizmn

PHP null [2005].part3.rar [61.6 Mb]


sendspace.com 8qr3a0

PW:www.ShareCamp.com
.


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit

Sponsored content


Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temė tė re  Pėrgjigju temės

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi