Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Diskutime Tė Ndryshme «« » Votime Dhe Sondazhe » Sa ju pelqen Albdigital

Sa ju pelqen Albdigital

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Sa ju pelqen Albdigital prej Mon Nov 05 2007, 06:14

Ma-Origa

avatar
Vizitor
pak-shume-aspak-gjyse si te doni thoni ju a ju pelqen apo sju pelqen ??

2Normal Re: Sa ju pelqen Albdigital prej Mon Nov 05 2007, 12:41

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
me pelqen shume
dhe vazhdon te me pelqeje akoma me shume,kur jemi te rrethuar nga peme me fruta
dmth,ne kete rast kemi Ma-Origano qe na vjen cdo dite me tema te reja,,, dhe te gjithe te tjeret ketu ne forum,qe kujdesen per mirembajtje

Shiko profilin e anėtarit

3Normal Re: Sa ju pelqen Albdigital prej Tue Nov 06 2007, 06:41

Ma-Origa

avatar
Vizitor
^LoVe^ shum e bukur!! un kujdesohem per forumin se ska kush vetem un,ti,digital,Tini LoL

4Normal Re: Sa ju pelqen Albdigital prej Tue Nov 06 2007, 09:04

Ma-Origa

avatar
Vizitor
tane jane fjetur nuk postojne as nuk hapin tema

5Normal Re: Sa ju pelqen Albdigital prej Tue Nov 06 2007, 10:31

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
per ate dhe kaq atmosfere e fresket Smile
pema me rrenjet e shendosha,jo vetem qe ben hije ,por dhe fruta lool
ja pra,ne jemi ato rrenjet dhe shpresoj te forcohemi cdo dite e me shume Wink

Shiko profilin e anėtarit

6Normal Re: Sa ju pelqen Albdigital prej Wed Nov 07 2007, 02:03

Ma-Origa

avatar
Vizitor
^LoVe^ shume e bukur kjo.

7Normal Re: Sa ju pelqen Albdigital prej Thu Nov 08 2007, 06:09

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
fjale te bukura,per njerez te tille Wink

Shiko profilin e anėtarit

8Normal Re: Sa ju pelqen Albdigital prej Thu Nov 08 2007, 13:43

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
Ma-Origano

Per dhomen albdigital eshte rubrika »» Stafi i Forumit «« si dhe i ke temat aty per kanalin Albdigital mos i perziej tema ju lutem flm!
.


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit

9Normal Re: Sa ju pelqen Albdigital prej Fri Nov 09 2007, 02:52

Ma-Origa

avatar
Vizitor
ok DiGiTaL flm per informacionin

Sponsored content


Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi