Portali aLbdigital.net
Përshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh për tju Kujtuar se ju mund të Identifikoheni që të merrni pjese në

diskutimet dhe Temat e shumta të Forumit tone.

...Në qofte se ende nuk keni një Llogari personale në Forum, mund ta hapni nje të tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ështe falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Arti Dhe Kultura «« » Humor Dhe Barceleta » Dy Dembelat!!

Dy Dembelat!!

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Dy Dembelat!! prej Mon Nov 05 2007, 09:33

Ma-Origa

avatar
Vizitor
Dembelave u thot shefi:Vendoste njat dhambe ne reparte se eshte djege.Dakort i thone.Shefi ike,dy dembelat rrine.I thote dembeli shokut te tij:Vendose llamben.Me c'ka me hype se.Me shkalle .Ku me marre shkallen ne oborr?Atehere po hypi ne supin tand dhe po e vendosi llamben.Ashtu veprojne .Ai qe eshte poshte i thote:A e vendose llamben?Duart te portollamba i kam,po s'di kush po mi levize duart"-i bertet ky.Ti mor po kush .Adi c'ka.Ti poshte sillu rrumbullak se edhe llamba hyne per marak.

2Normal Re: Dy Dembelat!! prej Mon Nov 05 2007, 09:34

Ma-Origa

avatar
Vizitor
ahahahhahaha shum qesharake hahahahah LoL Razz

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi