Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Teknologjia Dhe Interneti «« » Informatikė & Internet » WEB PAGE MAKER 2.0

WEB PAGE MAKER 2.0

Posto temė tė re  Pėrgjigju temės

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal WEB PAGE MAKER 2.0 prej Tue Nov 06 2007, 06:12

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e

Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

2Normal Re: WEB PAGE MAKER 2.0 prej Tue Nov 06 2007, 06:46

Ma-Origa

avatar
Vizitor
ky prgram eshte per krijimin e web-faqes.

3Normal Re: WEB PAGE MAKER 2.0 prej Thu Nov 08 2007, 13:40

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
Ma-Origano

Se pari te pershendes falemnderit per gjitha keto postime qe ke bere po shiqo pak lexoj temat se ku mund te postosh si p.sh tek Interneti dhe informatika eshte vetem,per info e jo per shkarkime per shkarkime eshte extra tema e bere ju flm.
ketu mund te postosh lidhur me shkarkimet Shkarkime-Programe

.


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit

4Normal Re: WEB PAGE MAKER 2.0 prej Sun Dec 16 2007, 08:12

Ma-Origa

avatar
Vizitor
[quote="Ma-Origano"]ky prgram eshte per krijimin e web-faqes.[/quote]

5Normal Re: WEB PAGE MAKER 2.0 prej Sun Dec 16 2007, 08:12

Ma-Origa

avatar
Vizitor
[quote="Ma-Origano"]ky prgram eshte per krijimin e web-faqes.[/quote]

Sponsored content


Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temė tė re  Pėrgjigju temės

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi