Portali aLbdigital.net
Përshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh për tju Kujtuar se ju mund të Identifikoheni që të merrni pjese në

diskutimet dhe Temat e shumta të Forumit tone.

...Në qofte se ende nuk keni një Llogari personale në Forum, mund ta hapni nje të tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ështe falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Teknologjia Dhe Interneti «« » Informatikë & Internet » Cyberlink Powerdvd 7.0.2911.02

Cyberlink Powerdvd 7.0.2911.02

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Cyberlink Powerdvd 7.0.2911.02 prej Tue Nov 06 2007, 07:07

Ma-Origa

avatar
Vizitor
mund ta shkarkoni ketu rapidshare.com PowerDVD.rar per me shum informacione kontaktoni Ma-Origano ne cdo foruma shqiptar ku egzistojn apo ne chat-irc

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi