Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Mė Pran Njėri-Tjetrit «« » Ndihmoni Njeri-Tjetrin » Me Lezo!!

Me Lezo!!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Me Lezo!! prej Tue Nov 06 2007, 09:25

Ma-Origa

avatar
Vizitor
Ketu mund ti ndihmoni njeri-tjetrit kush ka nevoje per ndihme duhet te hapi nje tem te re aty dhe me then se cfar ndihmet don .Mos beni ndihme te kota.Ndihmojeni njeri-tjetrit si shok me shoke.Ju flm per mirkuptimin.

2Normal Re: Me Lezo!! prej Sun Nov 25 2007, 08:02

Ma-Origa

avatar
Vizitor
Hapnje nje teme te re dhe tthuani problemin tuaj..

3Normal Re: Me Lezo!! prej Sun Nov 25 2007, 08:04

Ma-Origa

avatar
Vizitor
[quote="Ma-Origano"]Ketu mund ti ndihmoni njeri-tjetrit kush ka nevoje per ndihme duhet te hapi nje tem te re aty dhe me then se cfar ndihmet don .Mos beni ndihme te kota.Ndihmojeni njeri-tjetrit si shok me shoke.Ju flm per mirkuptimin.[/quote]

4Normal Re: Me Lezo!! prej Sun Jan 06 2008, 03:35

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
ju flm per mirkuptimin shpresoj se e keni kuptua mire


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

Sponsored content


Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi