Portali aLbdigital.net
Përshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh për tju Kujtuar se ju mund të Identifikoheni që të merrni pjese në

diskutimet dhe Temat e shumta të Forumit tone.

...Në qofte se ende nuk keni një Llogari personale në Forum, mund ta hapni nje të tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ështe falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Diskutime Të Ndryshme «« » Diskutime Shoqërore » Cka kan dallim ......??

Cka kan dallim ......??

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Cka kan dallim ......?? prej Tue Nov 06 2007, 09:28

Ma-Origa

avatar
Vizitor
Cka kan dallim femrat dhe meshkujt mes veti.Un si mashkull them shum gjera te ndryshme.

2Normal Re: Cka kan dallim ......?? prej Tue Nov 06 2007, 10:22

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
jan shume,por ja qe i permend disa:
*ne vendin e pare eshte shija e tyre(cfar i pelqen gruas,nuk i pelqen burrit Smile )
*pastaj,per te bere nje pushim nje javor,mashkullit nuk i nevojitet me shume se sa nje valixhe,nje femer nje valixhe e mbush vetem me kozmetike,nje me veshjet intime e nje me tesha,,,
*nje mashkulli,veshjet intime nuk i kushtojne me shume se sa 10 euro dhe ate,tre pale mbrenda dhe nje pale gratis Very Happy,,,nje femer 30 euro i blen nje pale,dhe ate ne leshim Sad
*nje mashkulli nuk i nevojitet me shume se sa nje minut te bisedoje me kolegun e punes,per ta pyetur per orarin ne diten e neserme,,,nje femere i duhet 1 ore per te sqaruar se sfar ndodhi sot ne rajon,pastaj pret pergjigjen gjysem ore,,,,,,
*nje mashkulli ne WC nuk i duhet me shume se sa nje minute Smile,,,nje femer pa mos u shikuar 5 minuta ne pasqyre perpara se te hyj per nevoje dhe nja 5 minuta kur te dale nga aty s´ben Razz
*nje mashkull rrin me nje shok ne dhome 1 ore pa folur,duke mos e vra mendjen se,pse nuk flet ky,mos ndoshta eshte i hidheruar?!,,,nje femer nese eshte me shoqe ne dhome,nese ca minuta mbizoteron heshtja,menjehere ven ne dyshim,"ca ka qe nuk flet kjo,mos ndoshta kam fol dicka qe eshte lenduar?!",,dmth,ngjall menjehere dyshim ngase,shpata e gruas eshte gjuha,per ate nuk e lejn te ndryshket,,, Razz
etj qe ne moment nuk me nxen faqja ti shkruaj Smile))

"burre i zgjuar eshte ai qe fiton me shume se sa i harxhit gruaja dhe grua e zoja eshte ajo,qe gjen nje burrre te tille Razz"


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anëtarit

3Normal Re: Cka kan dallim ......?? prej Wed Nov 07 2007, 03:02

Ma-Origa

avatar
Vizitor
e besa shum bukur qe e cekove ate fjlae cfare i pelqen grues si pelqen burrit.

4Normal Re: Cka kan dallim ......?? prej Thu Nov 08 2007, 05:56

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Ma-Origano,ishalla gjen ti fatin e jetes tende me shije te njejte si ty Razz

Shiko profilin e anëtarit

5Normal Re: Cka kan dallim ......?? prej Sat Nov 10 2007, 10:07

Ma-Origa

avatar
Vizitor
shum flm ^LoVe^

6Normal Re: Cka kan dallim ......?? prej Sun Nov 11 2007, 23:47

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
ska perse,te urova me zemer Smile

Shiko profilin e anëtarit

7Normal Re: Cka kan dallim ......?? prej Mon Jan 07 2008, 09:00

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
luna apo love je e shkelqyeshem


Forumi aLbdigital
Jeta është e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anëtarit http://www.malesia.org

8Normal Re: Cka kan dallim ......?? prej Mon Jan 07 2008, 09:01

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
edhe ti urime


Forumi aLbdigital
Jeta është e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anëtarit http://www.malesia.org

9Normal Re: Cka kan dallim ......?? prej Tue Jan 08 2008, 04:36

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Ma-Origano shkruajti:luna apo love je e shkelqyeshem

dikur Love,tani LuNa Smile
sidoqoft,flm per komplimentet Wink


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anëtarit

10Normal Re: Cka kan dallim ......?? prej Tue Jan 08 2008, 08:42

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
ska perse


Forumi aLbdigital
Jeta është e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anëtarit http://www.malesia.org

Sponsored content


Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi