Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Teknologjia Dhe Interneti «« » Informatikė & Internet » automatic shut down PC

automatic shut down PC

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal automatic shut down PC prej Sun Feb 04 2007, 15:51

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
Nese doni automatic shut down ndiqni keta hapa:

1. Kliko me tastin e djathte te mousit dhe zgjih NEW pastaj zgjidh shortuct pastaj te hapet nje dritare edhe aty e shkrun shutdown -s -t 30 edhe klikoni next tani hapet nje dritare tjeter ku shkrun shutdown e leni ashtu si eshte edhe klikoni finish edhe ne desktop e fitoni nje shkurtore me emrin shutdown tani ia nderrroni ikonen nese doni edhe eshte ne rregull per ata qe skan kuptuar ja edhe screenshoot:
dhe nese doni me ndalu kete shkoni ne te njejten menyre vetem aty ku e keni shkruar shutdown -s -t 30 e shkruni shutdown-a

marre nga ILoveKosova.Com

Shiko profilin e anėtarit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi