Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Diskutime Tė Ndryshme «« » Tema tė Lira » A pini......

A pini......

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal A pini...... prej Thu Nov 08 2007, 02:50

Ma-Origa

avatar
Vizitor
A pini cigare???Vet jo.

2Normal Re: A pini...... prej Thu Nov 08 2007, 05:50

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
as une jo
dhe ,as qe do orvatem ta filloj
nikotina,,,,nga cila ane te fillosh,vetem negative gjen,asnje avantazh nuk ka duhani Wink
pastaj,rrezikon dhe shendetin,,,dmth,ato qe pine duhan,blejne semundjen me te holla,pasi,nikotina demton shendetin dhe sjelle deri ne kancer Sad

Shiko profilin e anėtarit

3Normal Re: A pini...... prej Fri Nov 09 2007, 02:54

Ma-Origa

avatar
Vizitor
cigarja eshte nje gje shum e rreezikshem per njeri etj .....

4Normal Re: A pini...... prej Tue Apr 08 2008, 01:49

Kejsi

avatar
Antar/e
Antar/e
Eh po une qe e pi cfare te bej, e di e di qe do me shani nga pak por nuk me ngel hatri mua jo, vetem mos te jene shume te forta ato shpullat.

Shiko profilin e anėtarit http://www.gmail.com

5Normal Re: A pini...... prej Tue Apr 08 2008, 07:21

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
per kejsi ca shuplaka,deri sa ti skuqen faqet ,,,me pas nje se e kam xhan

cigarja me duket nje ves i kote,,,,,nuk e kam pire dhe as qe do t“a bej ndojhere ne jete ,,,,e kam provuar,por nuk me ka shijuar fare


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

6Normal Re: A pini...... prej Wed Apr 09 2008, 22:41

Kejsi

avatar
Antar/e
Antar/e
Dhe ben mire mos te te shijoje se pastaj shuplakat do ti jap une ty ok.

Shiko profilin e anėtarit http://www.gmail.com

7Normal Re: A pini...... prej Sat May 03 2008, 12:04

Kurr ka 2 perniher si ndez,vetem ka njo Very Happy

Shiko profilin e anėtarit http://albdigital.forums1.net/

8Normal Re: A pini...... prej Sun May 04 2008, 03:06

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
sLimShady shkruajti:Kurr ka 2 perniher si ndez,vetem ka njo Very Happy
Bravo Slim Razz sa mire ben Smile
po,te pakten,mos lejo qe te shujash te paren,ndize njeren me tjetren,keshtu shpenzon dhe ne shkrepsa apo cakmak Razz


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

9Normal Re: A pini...... prej Tue Jun 17 2008, 20:25

Sunset girl

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Ma-Origa shkruajti:A pini cigare???Vet jo.

Jo

Shiko profilin e anėtarit

Sponsored content


Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi