Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Diskutime Tė Ndryshme «« » Tema tė Lira » Cka do ti thoni te dashures/dashurit ne keto momente??

Cka do ti thoni te dashures/dashurit ne keto momente??

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Ma-Origa

avatar
Vizitor
un do ti them se e dua:lol:

Ma-Origa

avatar
Vizitor
pse eshte e bukur dhe e dashtur ahha LoL

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
ne kete moment do ti them:
"largomu njehere,se me mjegullove syte" Razz


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
qesharake love ahahah


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
un do ti thoja ik


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

Dona_a


Antar/e
Antar/e

Shiko profilin e anėtarit
Me s'te dua

Shiko profilin e anėtarit
te dua shume

Shiko profilin e anėtarit
Nuk kam te dashur

Shiko profilin e anėtarit
me do,apo nuk me do?

Shiko profilin e anėtarit
Nuk kam..ta shofim ndoshta do e gjej nje ketu hahahah

Shiko profilin e anėtarit
e kam shpirt dhe pse e merzis shum shpesh:lol!:

Shiko profilin e anėtarit

Sponsored content


Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi