Portali aLbdigital.net
Përshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh për tju Kujtuar se ju mund të Identifikoheni që të merrni pjese në

diskutimet dhe Temat e shumta të Forumit tone.

...Në qofte se ende nuk keni një Llogari personale në Forum, mund ta hapni nje të tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ështe falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Diskutime Të Ndryshme «« » Diskutime Shoqërore » Cfar harroni zakonisht kur dilni nga shtepia?

Cfar harroni zakonisht kur dilni nga shtepia?

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Cfar harroni zakonisht kur dilni nga shtepia? prej Mon Nov 12 2007, 00:25

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
une zakonisht harroj celularin No


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anëtarit

Ma-Origa

avatar
Vizitor
gjithashtu

Ma-Origa

avatar
Vizitor
gjithmon harroj dicka

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
une harroj celesat shpesh No por kam gjithe ne cels rezerv ne makine
.


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anëtarit

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Digital,e mire qe paske nje celes rezerve,se une kur i harroj mbrenda ne banese celesat,rezerven e kam po mbrenda Smile
keshtu qe,me duhet te thirre "sicherheitsdinst" Wink per te me cel deren,,,,,Sad
ja,nje ide e mire,qe te mbaje nje celes ne veture
danke Digi!!!!!!!! Smile


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anëtarit

Ma-Origa

avatar
Vizitor
un harroje gjithmon celularin Very Happy

Kejsi

avatar
Antar/e
Antar/e
Une harroj perhere paketen e cigareve, dhe ndonje here edhe celularin, po kete te dyten do bej cmas per ta marre se me duket sikur me mungon nje pjese e imja.

Shiko profilin e anëtarit http://www.gmail.com

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
ah ky celularu qenka bere mjet per jetese Smile

Kejsi, duhanxhije na qenke ti moj?

e mire qe tregove,te marr shkrepsen sa here te vij ketu Smile)


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anëtarit

Kejsi

avatar
Antar/e
Antar/e
ehe po merr cakmak me mire o luna se shkrepsja na mbarohet shpejt dhe do pertojme te levizim te marrim tjeter mire . Razz

Shiko profilin e anëtarit http://www.gmail.com

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
ok Kejsi,se do me besh dhe une t´a Tymos nje Smile)

edhe pse nuk me shijon cigarja,me duket ves i kote:P ,por ty nuk te lej vetem,po te bashkangjitem Smile
ec t´ja tymosim Tinit pak dhomen


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anëtarit

Kejsi

avatar
Antar/e
Antar/e
ok ide e mire po me duket po ai e pi duhanin ? se mos na bertet moj, kurse sa per ty nese ti nuk e pi duhanin, atehere nuk do ta pish prej meje, nuk eshte ves i mire dhe me mire se ne qe e pime nuk e di njeri prandaj ti vajze nuk do ta fusesh ne goje cigaren ok Mad mos guxo Mad se pastaj do thote qe te futa une ne rruge te keqe.

Shiko profilin e anëtarit http://www.gmail.com

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e

jo moj jo
futem vete une Razz
dua t´i provoj te gjitha Smile
se di per tinin,por me duket qe nuk e pin
pa merak Kejsi,nuk bertet Tini,eshte me i urte se c´duhet [img:8b06]http://www.cokollata.com/forum/Smileys/classic/yahoo_very_happy[1].gif[/img:8b06]


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anëtarit

Kejsi

avatar
Antar/e
Antar/e
Luuuuuuuunaaaaaaaaaaa je ne shkolle ? me ke lene ta pi cigaren vetem sot Crying or Very sad
Hajde te shkojme bashke te Tini se mua me vjen turp te shkoj vetem Embarassed Embarassed Embarassed

Shiko profilin e anëtarit http://www.gmail.com

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Kejsi shkruajti:Luuuuuuuunaaaaaaaaaaa je ne shkolle ? me ke lene ta pi cigaren vetem sot Crying or Very sad
Hajde te shkojme bashke te Tini se mua me vjen turp te shkoj vetem Embarassed Embarassed Embarassed

edhe pse tema eshte "cfar harroni zakonisht kur dilni nga shpija" une do te dua te anoj pak nga kjo qe kerkohet ne teme dhe dua t´ja bej me dije kejsit cfardo qe te harroj,vetem kur kthehem nga shkolla,nuk harroj te hy ne forum per te debatuar pak me kejsin,se eshte veryyyyyyyyy nice


c´ke mi ti,te dergoj une te tini,mos ki frige,se eshte cun flori dreqi Smile


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anëtarit

Kejsi

avatar
Antar/e
Antar/e
Luna besoj se do na falin nese diskutojme bashke mbi dicka qe nuk ka lidhje me temen, si thua ti na falin ? une them se po .

Ps: Kur harroj qelesat e shtepise eshte kulmi se nuk kam me cfare te hyj ne shtepi kur kthehem o sa acarohem

Shiko profilin e anëtarit http://www.gmail.com

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Kejsi,ty te falet gjithecka Smile keshtu qe,afer teje kaloj dhe une lehte Smile

shaka xhan,ketu ke te drejten e fjales,nuk ta merr njeri ate te drejte
ne staf i kemi te gjithe engjuj


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anëtarit

Kejsi

avatar
Antar/e
Antar/e
Luna kaq te bukur si ky engjelli ketu jane ? atehere nuk do harroj asnjehere te vi ne forum me vrap.
Ja nje pako per te qerasur vizitoret ketej qe mos merziten, si thua Luna i japim dhe per te pire ne, prape mos merziten ato, edhe nga nje cigare ne fund ehhhhhhhhh cfare do me nga jeta

Shiko profilin e anëtarit http://www.gmail.com

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
SmileSmileSmile

ti po i lazdron antaret moj,do na mbeten dite e nate kendej pastaj Wink

flm kejsi,je mjaft e kujdeseshme dhe e ndershme
respekte per ty!


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anëtarit

Sponsored content


Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Similar topics

-

» Tekste këngësh të vjetra

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi