Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Teknologjia Dhe Interneti «« » Informatikė & Internet » Tast i Windows!

Tast i Windows!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Tast i Windows! prej Sun Feb 04 2007, 16:01

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin


windows: paraqet Start Menu
Windows D: Minimizohen te gjitha dritaret e hapura ose anasjelltas
Windows E: Hapet windows explorer
Windows F: Hapet dritarja per kerkim (find search)
Windows Ctrl f: Hapet dritarja per te kerkuar kompjutere
Windows F1: Hapet qendra kryesore per ndihme
Windows R: Hapet RUN
Windows break: hapet display properties
Windows L: Mbylle Windowsin
Windows U: Hapet Utility Manager
Windows Q: Nderro perdoruesit (nese ka)


...

Shiko profilin e anėtarit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi