Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Mė Pran Njėri-Tjetrit «« » » Prezantoni Veten Nė Forum » hallo nga oun

hallo nga oun

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal hallo nga oun prej Fri Nov 16 2007, 02:39

AdmiiraL


Antar/e
Antar/e
heh nuk kom koment haghagshahsgahsagh

Shiko profilin e anėtarit

2Normal Re: hallo nga oun prej Fri Nov 16 2007, 02:41

AdmiiraL


Antar/e
Antar/e
ihhh

Shiko profilin e anėtarit

3Normal Re: hallo nga oun prej Fri Nov 16 2007, 04:59

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Admiral,mire se na ke ardhe!
kalofsh mire Smile

Shiko profilin e anėtarit

4Normal Re: hallo nga oun prej Fri Nov 23 2007, 03:00

Ma-Origa

avatar
Vizitor
mir se vjen bro

5Normal Re: hallo nga oun prej Wed Nov 28 2007, 01:07

gen|us

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Mire se erdhe

Shiko profilin e anėtarit

6Normal Re: hallo nga oun prej Sun Jul 12 2009, 05:46

Littleman

avatar
Antar/e
Antar/e
opa edhe admirali ketu ooo admini chatit 1-shi mir se erdhe

Shiko profilin e anėtarit http://www.albdigital.realbb.net/

7Normal Re: hallo nga oun prej Sun Jul 12 2009, 05:47

Littleman

avatar
Antar/e
Antar/e
luna yllo na ke mungu bre ku ke humb keshtu se e ka marr malli forumin per ty eheheheh

Shiko profilin e anėtarit http://www.albdigital.realbb.net/

8Normal Re: hallo nga oun prej Mon Jul 13 2009, 03:59

Henea


Antar/e
Antar/e
Hi !

Shiko profilin e anėtarit

9Normal Re: hallo nga oun prej Mon Jul 13 2009, 04:05

E pershendes krejt GJAKOVĖN ! E ma se shumti. njonin . n.mmm.

Shiko profilin e anėtarit

10Normal Re: hallo nga oun prej Mon Jul 13 2009, 04:08

Littleman

avatar
Antar/e
Antar/e
pershendetje bili me fal se spo e dij a ja vajze apo mashkull ??? flm per pergjigjen, shpresoj ta dim kend sidomos njerin pershendete hehehe flm

Shiko profilin e anėtarit http://www.albdigital.realbb.net/

11Normal Re: hallo nga oun prej Wed Jul 15 2009, 11:58

Gjakomel

avatar
Antar/e
Antar/e
Pershendetje Bilja, ne avatar po duket Bilja e Lales, e bili shenje te mire paska dhane Idea

Shiko profilin e anėtarit

12Normal Re: hallo nga oun prej Wed Jul 15 2009, 11:59

Gjakomel

avatar
Antar/e
Antar/e
Sidoqofte, pershendetje admiralo!

Shiko profilin e anėtarit

13Normal Re: hallo nga oun prej Wed Jul 15 2009, 12:10

Pershendetje Bilja, ne avatar po duket Bilja e Lales, e bili shenje te mire paska dhane
me marsh te keqen lales, per avatarei ne miniature dukej shqiponje, pastaj pata probleme me pc. dhe nuk mujta ta nderoj .........

Shiko profilin e anėtarit

14Normal Re: hallo nga oun prej Wed Jul 15 2009, 13:25

Gjakomel

avatar
Antar/e
Antar/e
Pergjegjju atij Manowarit, qe te pyeti, e jo mua, e merrjani te keqen njeritjetrit, se une nuk ishja ketu kur shkrove ti as kur shkroi ai! Une nuk jam mbetur me marr te keqen tende!

Shiko profilin e anėtarit

15Normal Re: hallo nga oun prej Wed Jul 15 2009, 13:27

Gjakomel

avatar
Antar/e
Antar/e
bili shkruajti:E pershendes krejt GJAKOVĖN ! E ma se shumti. njonin . n.mmm.

Per kete shkrim ai te pyeti kujt iu drejtove!

Shiko profilin e anėtarit

16Normal Re: hallo nga oun prej Wed Jul 15 2009, 13:30

Gjakomel

avatar
Antar/e
Antar/e
e kjo teme eshte per Admiiralin

Me marrsh te keqijat ti bili, se Bilja e Lales, dmth Bija e Lales, titull i poezise shume te bukur, te De Rades! Po ti nuk qenke Bilja por bili...

Shiko profilin e anėtarit

17Normal Re: hallo nga oun prej Wed Jul 15 2009, 14:53

Gjakomel

avatar
Antar/e
Antar/e
MAnOwAr shkruajti:pershendetje bili me fal se spo e dij a ja vajze apo mashkull ??? flm per pergjigjen, shpresoj ta dim kend sidomos njerin pershendete hehehe flm


ti bili vili kjo ishte kerkesa per ty te skjarohesh ketu nese nuk e bere mp!!! Une nuk ishja ktu kur shkrove ti!

Ende nuk iu pergjegje?

Shiko profilin e anėtarit

18Normal Re: hallo nga oun prej Wed Jul 15 2009, 15:09

Pse u deshka te te japi ti raport ke kam pershendete A ?
Ate qe kam pershendete ka inicialet shum bukur aty ne postim
E pershendes krejt GJAKOVĖN ! E ma se shumti. njonin . n.mmm.
As e tere Gjakova ketu nuk ishte ketu po e pershendeta.

Shiko profilin e anėtarit

19Normal Re: hallo nga oun prej Wed Jul 15 2009, 15:22

Gjakomel

avatar
Antar/e
Antar/e
bili shkruajti:Pse u deshka te te japi ti raport ke kam pershendete A ?
Ate qe kam pershendete ka inicialet shum bukur aty ne postim
E pershendes krejt GJAKOVĖN ! E ma se shumti. njonin . n.mmm.
As e tere Gjakova ketu nuk ishte ketu po e pershendeta.


Ti nuk qenke ne rregull! As e shikon ne teme te kujt je!
E lere ti Gjakoven rahat, e mos hyn me miza, se del me grejza! Kupton ti ne kujt teme je, a per Gjakoven e per inicialet tua pa kuptim (n.mmm 4 iniciale) Ti qenke e perzier me lloj temash e nuk kam nevoj te me japesh raport ne tema te tjereve! Mbylle!

Shiko profilin e anėtarit

20Normal Re: hallo nga oun prej Fri Jul 17 2009, 11:46

Littleman

avatar
Antar/e
Antar/e
ehe pasket fillu pak mu fjalos ketu apo zben te ndrroni tem ju aman e mos te fjalosi se njerz jemi merri vesh si njerz si shoqeri FLM

Shiko profilin e anėtarit http://www.albdigital.realbb.net/

Sponsored content


Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi