Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Mė Pran Njėri-Tjetrit «« » Pėrshendetje Dhe Urime » Urime Fitoren

Urime Fitoren

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Urime Fitoren prej Sun Nov 18 2007, 00:00

BedriSmira

avatar
Antar/e
Antar/e
Pershendes te Gjith Shqiptaret ,dhe PDK Eh Pergozoj per Fitoren e Merituar dhe ju deshiroj Fat dhe Pun te Mbar.

Shiko profilin e anėtarit http://www.alb-digital.net/

2Normal Re: Urime Fitoren prej Sun Nov 18 2007, 03:46

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
mirevajtje me tutje dhe suksese edhe nga une Smile

Shiko profilin e anėtarit

3Normal Re: Urime Fitoren prej Fri Nov 23 2007, 03:03

Ma-Origa

avatar
Vizitor
gjtihasthu

Sponsored content


Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi