Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Arti Dhe Kultura «« » Humor Dhe Barceleta » Video Humoristike

Video Humoristike

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Video Humoristike prej Sat Nov 24 2007, 04:11

Ma-Origa

avatar
Vizitor
http://qraft.net/fun/misc_videos/Cat%20Crash.mpeg

2Normal Re: Video Humoristike prej Sat Nov 24 2007, 04:11

Ma-Origa

avatar
Vizitor
http://qraft.net/fun/misc_videos/Bad%20Day.mpeg

3Normal Re: Video Humoristike prej Sat Nov 24 2007, 04:11

Ma-Origa

avatar
Vizitor
http://qraft.net/fun/misc_videos/Beach%20Mistake.mpeg

4Normal Re: Video Humoristike prej Sat Nov 24 2007, 04:12

Ma-Origa

avatar
Vizitor
http://qraft.net/fun/misc_videos/Opening%20The%20Door.MPE

5Normal Re: Video Humoristike prej Sat Nov 24 2007, 04:12

Ma-Origa

avatar
Vizitor
http://qraft.net/fun/misc_videos/Backward%20Trip.mpeg

6Normal Re: Video Humoristike prej Sat Nov 24 2007, 04:12

Ma-Origa

avatar
Vizitor
http://qraft.net/fun/misc_videos/Bears%20and%20Salmon.mpg

7Normal Re: Video Humoristike prej Sat Nov 24 2007, 04:13

Ma-Origa

avatar
Vizitor
http://qraft.net/fun/misc_videos/Sumo%20or%20Karate.mpg

8Normal Re: Video Humoristike prej Sat Nov 24 2007, 04:13

Ma-Origa

avatar
Vizitor
http://qraft.net/fun/misc_videos/Tread%20Mill.mpg

9Normal Re: Video Humoristike prej Sat Nov 24 2007, 04:14

Ma-Origa

avatar
Vizitor
http://qraft.net/fun/misc_videos/Toyota%20Trucks%20(Bugga).mpeg

10Normal Re: Video Humoristike prej Sat Nov 24 2007, 04:14

Ma-Origa

avatar
Vizitor
http://www.rpallen.net/funny%20stuff/leech/traumjob.mpeg

11Normal Re: Video Humoristike prej Sat Nov 24 2007, 04:14

Ma-Origa

avatar
Vizitor
http://slubahn.dnsalias.net/traudel/videos/fun%20movie%20-%20soccer%20strange%20goal%20%20_SSBN.mpeg

12Normal Re: Video Humoristike prej Sat Nov 24 2007, 04:14

Ma-Origa

avatar
Vizitor
http://slubahn.dnsalias.net/traudel/videos/Goal.mpeg

13Normal Re: Video Humoristike prej Sat Nov 24 2007, 04:15

Ma-Origa

avatar
Vizitor
http://slubahn.dnsalias.net/traudel/videos/PinguinMobbing2.mpeg.mpe

14Normal Re: Video Humoristike prej Sat Nov 24 2007, 04:15

Ma-Origa

avatar
Vizitor
http://ef.cdpa.nsysu.edu.tw/efun/movie/efun066_goal.mpg

15Normal Re: Video Humoristike prej Sat Nov 24 2007, 04:15

Ma-Origa

avatar
Vizitor
http://ef.cdpa.nsysu.edu.tw/efun/movie/efun038_good_guy.mpg

16Normal Re: Video Humoristike prej Sat Nov 24 2007, 04:16

Ma-Origa

avatar
Vizitor
http://www.youtube.com/watch?v=UjXi6X-moxE

17Normal Re: Video Humoristike prej Sat Nov 24 2007, 04:16

Ma-Origa

avatar
Vizitor
http://www.youtube.com/watch?v=svEPX2GpoXY

18Normal Re: Video Humoristike prej Sat Nov 24 2007, 04:16

Ma-Origa

avatar
Vizitor
http://illiweb.com/fa/pbucket.gif

19Normal Re: Video Humoristike prej Sat Nov 24 2007, 04:17

Ma-Origa

avatar
Vizitor
http://video.google.com/videoplay?docid=6304447980554417691

20Normal Re: Video Humoristike prej Sat Nov 24 2007, 04:17

Ma-Origa

avatar
Vizitor
http://video.google.com/videoplay?docid=4845715794200371561

21Normal Re: Video Humoristike prej Sat Nov 24 2007, 04:17

Ma-Origa

avatar
Vizitor
http://www.youtube.com/watch?v=Dye5hp7X168

22Normal Re: Video Humoristike prej Sat Nov 24 2007, 04:17

Ma-Origa

avatar
Vizitor
http://www.youtube.com/watch?v=QTz782PVI-8&NR

23Normal Re: Video Humoristike prej Sat Nov 24 2007, 04:18

Ma-Origa

avatar
Vizitor
http://illiweb.com/fa/pbucket.gif

24Normal Re: Video Humoristike prej Sat Jan 12 2008, 05:45

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
ju flm per mirkuptimin


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

Sponsored content


Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi