Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Mė Pran Njėri-Tjetrit «« » Pėrshendetje Dhe Urime » Urime

Urime

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Urime prej Sat Nov 24 2007, 21:25

Ma-Origa

avatar
Vizitor
Urime te gjith ata qe kan fat ne jete Very Happy

2Normal Re: Urime prej Sat Nov 24 2007, 21:25

Ma-Origa

avatar
Vizitor
edhe mue urime Razz

3Normal Re: Urime prej Mon Nov 26 2007, 02:34

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
urime te gjitheve,pa marre parasyshe,nese kan fat apo jo Razz
ngase,ne kete fatin re Ma-Origano,nuk e percaktojme vete,eshte nje dhurate nga zoti,jo nga zgjuarsija e njeriut Smile

pra,urime dhe fat per te gjithe shqipetaret kudo qe jan Wink

Shiko profilin e anėtarit

4Normal Re: Urime prej Sat Dec 29 2007, 10:40

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
^LoVe^ flm per pergjigjet


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

Sponsored content


Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi