Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Teknologjia Dhe Interneti «« » Phone Box & SMS » Faqe te huaja qe ofrojne SMS Falas:

Faqe te huaja qe ofrojne SMS Falas:

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Faqe te huaja qe ofrojne SMS Falas: prej Mon Nov 26 2007, 09:41

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin

 • www.postmail.ch

 • www.ecall.ch

 • www.cellebrum.com

 • www.m1.be

 • www.freetext.com

 • www.hispeed.ch

 • www.your-sms-free.com

 • www.textagroup.com

 • www.poweredsms.com

 • www.free--sms.com

 • www.aussiesms.com.au

 • www.simsen-gratis.com

 • www.web-smsbot.de

 • www.smswarehouse.com

 • www.sms-top.de

 • www.sms-freeway.de

 • www.1986.ch

 • www.handysmile24.de

 • www.veranstaltungen2000.de

 • www.kontaktzone.ch

 • www.sms-platform.de

 • www.navisso.com

 • www.nettopic.nl


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi