Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Mė Pran Njėri-Tjetrit «« » Pėrshendetje Dhe Urime » Gezuar Festen e 28 nentorit

Gezuar Festen e 28 nentorit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Gezuar Festen e 28 nentorit prej Tue Nov 27 2007, 10:12

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e

Bėhen plot 95 vite nga casti i shumpritur, momenti dhe akti i lumtur dhe i paharruar kur nė Vlorėn tonė heroike, mbas pesė shekujsh robėrie, plaku i menēur i kombit tonė, Heroi i popullit shqiptar, Ismail Qemali, shpalli pavarėsinė e Shqipėrisė, e ngriti tė lirė e krenar flamurin e shenjtė tė shqiptarėve. Kjo ditėmadhe na gjen ne shqiptarėve mė tė lirė, mė tė bashkuar e mė tė gėzuar se ēdo herė tjetėr.
Nga zemra edhe njėhere:

Gėzuar Festat e Nėntorit: Ditėn e madhe te Flamurit dhe tė Pavarėsisė!

Gezuar Ditėlindjen e Komandantit, Humanistit dhe Strategut tė UĒK-sė, Adem Jashari!

Gezuar gjashte vjetorin e daljes publike ne opinion tė UĒK-sė!

Gėzuar kater vjetorin e krenarise sone kombetare TMK!


GĖZUAR 28 NĖNTORI, O KOMANDANT CELIKU, TI, BIRI I MADH I KETIJĖ POPULLI! ME FAT DITĖLINDJA, O FATMIR LIMAJ…!RROFTE DITA E FLAMURIT !


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

2Normal Re: Gezuar Festen e 28 nentorit prej Tue Nov 27 2007, 14:38

Tini

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin

Pershendetje Te Gjitheve! Ju uroj te gjithe Shqiptareve kudo qe ndodhen Gezuar Festat e Nentorit Dhe Vjetorin E Pavarsise Te Kombit SHQIPTAR. Urime 28 Nentorin!Edituar pėr herė tė fundit nga nė Tue Nov 27 2007, 14:57, edituar 2 herė gjithsej


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit http://www.albdigital.net.ms

3Normal Re: Gezuar Festen e 28 nentorit prej Tue Nov 27 2007, 14:48

Tini

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin


Bėhen plot 95 vite nga casti i shumpritur, momenti dhe akti i lumtur dhe i paharruar kur nė Vlorėn tonė heroike, mbas pesė shekujsh robėrie, plaku i menēur i kombit tonė, Heroi i popullit shqiptar, Ismail Qemali, shpalli pavarėsinė e Shqipėrisė, e ngriti tė lirė e krenar flamurin e shenjtė tė shqiptarėve. Kjo ditėmadhe na gjen ne shqiptarėve mė tė lirė, mė tė bashkuar e mė tė gėzuar se ēdo herė tjetėr.
Nga zemra edhe njėhere:

Gėzuar Festat e Nėntorit: Ditėn e madhe te Flamurit dhe tė Pavarėsisė!

Gezuar Ditėlindjen e Komandantit, Humanistit dhe Strategut tė UĒK-sė, Adem Jashari!

Gezuar gjashte vjetorin e daljes publike ne opinion tė UĒK-sė!

Gėzuar kater vjetorin e krenarise sone kombetare TMK!


GĖZUAR 28 NĖNTORI, O KOMANDANT CELIKU, TI, BIRI I MADH I KETIJĖ POPULLI! ME FAT DITĖLINDJA, O FATMIR LIMAJ…!RROFTE DITA E FLAMURIT !Pershendetje Te Gjitheve! Ju uroj te gjithe Shqiptareve kudo qe ndodhen Gezuar Festat e Nentorit Dhe Vjetorin E Pavarsise Te Kombit SHQIPTAR. Urime 28 Nentorin!


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit http://www.albdigital.net.ms

4Normal Re: Gezuar Festen e 28 nentorit prej Wed Nov 28 2007, 00:42

BedriSmira

avatar
Antar/e
Antar/e
gezuar edhe juve zotėri vali, le te na shkoj vetem gezime per ghith shqiptaret.

Shiko profilin e anėtarit http://www.alb-digital.net/

5Normal Re: Gezuar Festen e 28 nentorit prej Sat Dec 01 2007, 03:33

Dj PiRoMaN

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Gezuar

Shiko profilin e anėtarit

6Normal Re: Gezuar Festen e 28 nentorit prej Sun Dec 02 2007, 02:38

Ma-Origa

avatar
Vizitor
gezuar te gjithve 28 nentorin!

7Normal Re: Gezuar Festen e 28 nentorit prej Sun Dec 02 2007, 02:38

Ma-Origa

avatar
Vizitor
kalonje mire te gjithe

Sponsored content


Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi