Portali aLbdigital.net
Përshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh për tju Kujtuar se ju mund të Identifikoheni që të merrni pjese në

diskutimet dhe Temat e shumta të Forumit tone.

...Në qofte se ende nuk keni një Llogari personale në Forum, mund ta hapni nje të tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ështe falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Teknologjia Dhe Interneti «« » Msn,Yahoo mIRC etj... » MSN do te njoh edhe user-at e yahoo

MSN do te njoh edhe user-at e yahoo

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal MSN do te njoh edhe user-at e yahoo prej Sun Dec 16 2007, 02:39

Tini

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
MSN do te njoh edhe user-at e yahoo!


Microsoft eshte larguar perfundimisht nga AOL per te nenshkruar nje marreveshje bashkepunimi me Yahoo!, marreveshje e cila do te beje te mundur kompatibilitetin e MSN Messenger dhe te Yahoo! Messenger.
Kjo marreveshje eshte e nje rendesie te vecante per vete faktin se bashkon dy grupet me te medha ne sektorin e software-it duke sjelle per rrjedhoje perdorimin e MSN edhe nga user-at e Yahoo


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anëtarit http://www.albdigital.net.ms

2Normal Re: MSN do te njoh edhe user-at e yahoo prej Mon Jan 07 2008, 08:50

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
shum bukur Tini


Forumi aLbdigital
Jeta është e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anëtarit http://www.malesia.org

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi