Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Diskutime Tė Ndryshme «« » Tema tė Lira » Ēka shikoni me teper ne TV?

Ēka shikoni me teper ne TV?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Ēka shikoni me teper ne TV? prej Sun Dec 16 2007, 02:45

Tini

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin

Ēka shikoni me teper ne TV?
Ēka shikoni me teper ne TV? pasi qe shumica gjate kohes se lire shikon TV
Kisha pas deshire te dij se qka shikoni me shume:Filma,muzik,Dokumentare te ndryshme,lajme,program argetues,sport etj etj


Arrow


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit http://www.albdigital.net.ms

2Normal Re: Ēka shikoni me teper ne TV? prej Sun Dec 16 2007, 02:50

Tini

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
Po filloj une i Pari me ne then te drejten nuk kam edhe shume kohe te shikoj TV por me se shumti shikoj Dokumentar te ndryshem Lajme ,Filma,muzike etj... etj!
Smile


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit http://www.albdigital.net.ms

3Normal Re: Ēka shikoni me teper ne TV? prej Sun Dec 16 2007, 06:10

Ma-Origa

avatar
Vizitor
edhe une shikoj si ti tini!

4Normal Re: Ēka shikoni me teper ne TV? prej Wed Dec 26 2007, 08:47

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
nejse,ju djemt e prita te thoni "shikojme sport-futboll" Smile qe ne femerat e kemi vertet merzi kete program Very Happy

une shikoj me shume dokumentare dhe Filma(Dramat dhe komedijat me terheqin me shume dhe aspak nuk shikoj ato Horrorr,Aktion apo te tjere,,,,,)

Shiko profilin e anėtarit

5Normal Re: Ēka shikoni me teper ne TV? prej Sat Dec 29 2007, 10:30

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
^LoVe^ ashtu jemi ne Smile)

Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

6Normal Re: Ēka shikoni me teper ne TV? prej Wed Jan 23 2008, 22:48

ilirjana

avatar
Administratore
Administratore
Hoi Tini nje tem shum e mir dhe e qelluar,edhe pse ne diten e sodit tv nuk po shikohet edhe aq shum,njerzit me shum tash e kalojn kohen ne kompjuter (internet).
Ne Tv kur kam koh me se shumti shikoj fashion tv,qdo program qe ka te bej me moden,trendet,stilet e reja afro

Shiko profilin e anėtarit http://www.albdigital.realbb.net/

Sponsored content


Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi