Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Teknologjia Dhe Interneti «« » Informatikė & Internet » Sony prodhon fotoaparat qė mbushet vet kur lėkundet

Sony prodhon fotoaparat qė mbushet vet kur lėkundet

Posto temė tė re  Pėrgjigju temės

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Tini

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin


SONY, prodhuesi japonez i elektronikės, ditė mė parė, nė panairin Eco-Products 2007 Eco Style nė Japoni, ka paraqitur fotoaparatin "Odo" nė formė tė prerėsit pėr pica i cili mbushet kur lėkundet.

Aparati nuk ka bateri, e ėshtė gatshėm pėr fotografim pas 15 minutash tė lėkundjes. Kamera e kėtij aparati ėshtė e forcuar nė dorezėn nė tė cilėn gjendet edhe butoni pėr fotografim si dhe akumulatori i energjisė. Aparati nevojitet tė lidhet me kompjuter pėr t’i shfaqur rezultatet.

Edhe pse ky produkt nuk ėshtė i dedikuar pėr shitje komerciale, ai bie nė grupin e produkteve ekologjike nga Sony tė cilat shėrbejnė si pėrkujtues se si duhet nė mėnyrė ekonomike tė sillemi ndaj energjisė.


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit http://www.albdigital.net.ms

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temė tė re  Pėrgjigju temės

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi