Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Teknologjia Dhe Interneti «« » Informatikė & Internet » Njerėzit "thyejnė" kėmbėt pas Vista Ultimate-s sė

Njerėzit "thyejnė" kėmbėt pas Vista Ultimate-s sė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Tini

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin

Se babėzia njerėzore ėshtė e pafundme, kėtė e dėshmon mė se miri kėrkesa e madhe pėr kopjet falas tė, Vista Ultimate, tė cilėn Microsoft ka vendosur t’ua dhurojė shfrytėzuesve, tė cilėt ia kishin lejuar prodhuesit gingat tė softuerėve, qė t’ua mbikėqyrte kompjuterėt.

Vetėm njė ditė pas ofertės pėr softuerin falas, Microsoft ka qenė i detyruar tė mbyllte kėtė ofertė. Pos Vista Ultimate, Microsoft u kishte ofruar shfrytėzuesve edhe Microsoft Office Ultimate 2007, Microsoft Money Plus Premium, Microsoft Student with Encarta Premium 2008 ose Microsoft Streets and Trips 2008.

Shfrytėzuesit, tė cilit ishin pajtuar me kėtė ofertė jo fort tė zakonshme, ka qenė tė detyruar qė Microsoftit t’ia lejonin mbikėqyrjen komplete gjatė shfrytėzimit tė softuerėve tė zgjedhur – ndėrsa ėshtė i pabesueshėm numri i atyre qė kishin vendosur tė ndėrmerrnin njė hap tė tillė.

Softueri mbikėqyrės, tė cilin shfrytėzuesit ėshtė dashur ta instalonin nė kompjuterėt e tyre, Microsoftit i ka siguruar tė dhėna tė ndryshme – qė nga shpejtėsia e procesorit tė kompjuterit tė shfrytėzuesit, deri tė numri i dosjeve tė ruajtura, shpeshtia e pėrdorimit tė softuerėve tė instaluar, raportet pėr punėn e
...


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit http://www.albdigital.net.ms

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi