Portali aLbdigital.net
Përshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh për tju Kujtuar se ju mund të Identifikoheni që të merrni pjese në

diskutimet dhe Temat e shumta të Forumit tone.

...Në qofte se ende nuk keni një Llogari personale në Forum, mund ta hapni nje të tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ështe falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Teknologjia Dhe Interneti «« » Informatikë & Internet » Syze me Mp3

Syze me Mp3

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Syze me Mp3 prej Tue Feb 06 2007, 16:58

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
Oakley thump 2 ofron nje Mp3 player diqka krejt tjeter me ndryshe ku ne te njejten kohe i mbron syte dhe degjon muzik, pra eshte fjala per Mp3 player te integruar ne Syze. Oakley thump ka testuar kete Mp3 player deri n3 1 GB i cili eshte i mjaftueshem deri ne 240 kenge , me nje qmim 400 dollaresh. Thump 2 gjithashtu vjen edhe me madhesi tw memories prej 256 MB me ngjyre kafe, bronzi dhe ngjyre metalike, dhe 512 Mb ne te zi me iridium, dhe ngjyr kromi.
Pra me thump 2 ju degjoni dhe shihni boten ne nje menyr me tjeter.
Baterite i ka ri mbushese keshtu qe nuk keni nevoj tia nderroni baterit , por vetem ti rimbushen ku koha e rimbushjes eshe 3 or dhe mund te degjoni muzik e rimbushjes eshte 3 ore dhe mund dhe mund te degjoni muzik afro 6 ore pa nderprer.
Metoda e qasjes ne kompjuter behet permes kabllos ne USB port ky Mp3 player i integruar ne syze perkrah keto formate AAC, MP3, WAV, WMA.

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi