Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Mė Pran Njėri-Tjetrit «« » Pėrshendetje Dhe Urime » Gezuar Festen E Kurban Bajramit

Gezuar Festen E Kurban Bajramit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Gezuar Festen E Kurban Bajramit prej Thu Dec 20 2007, 06:13

BedriSmira

avatar
Antar/e
Antar/e
Urime Festen e Kurbanbajramit, Le te na Shkoj Mbar dhe me Festime, dhe Ishalla Don Zoti sa ma Shpejt edhe Zyrtarizimin e Pavarsis te Kosoves.

Shiko profilin e anėtarit http://www.alb-digital.net/

2Normal Re: Gezuar Festen E Kurban Bajramit prej Wed Dec 26 2007, 06:57

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Te gjithe myslimaneve,shpreh nga zemra qe t“u uroj Festen e Bajramit
paqe,fat dhe harmoni ne zemren e cdo besimtari
Zoti ju Bekofte !!!!!!!!!

Shiko profilin e anėtarit

3Normal Re: Gezuar Festen E Kurban Bajramit prej Sat Dec 29 2007, 10:16

MaLesoret


Antar/e
Antar/e
gjtihashtu edhe nga ana ime

Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

4Normal Re: Gezuar Festen E Kurban Bajramit prej Sat Dec 29 2007, 10:23

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
gjtihashut nga ana ime

Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

Sponsored content


Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi