Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Teknologjia Dhe Interneti «« » Informatikė & Internet » Sony Entertainment premton 380 loja tė reja pėr PlayStation

Sony Entertainment premton 380 loja tė reja pėr PlayStation

Posto temė tė re  Pėrgjigju temės

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin


Sic njohton Sony Entertainment deri nė fund tė kėtij viti, sic ka planifikuar do tė prezantojė rreth 380 loja tė reja pėr Playstation 3, pėrvec 100 sa janė deri tani nė treg. Branshi i lojave tek Sony gjatė vitit tė kaluar ka shkuar nė humbje, edhe atė rreth 1.88 miliardė dollarė, tė shkaktuara me harxhimet e mėdha tė konzolės, qė investotorėt i ka detyruar tė quajnė PS3 si faktor reziku. Pritet qė deri nė mars tė vitit 2008 tė prezantohen 200 loja tė reja kurse 180 tė tjera tė distribuohen nėpėrmjet interentit.


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temė tė re  Pėrgjigju temės

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi