Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Diskutime Tė Ndryshme «« » Albumi Fotografik » Foto Idoli juaj ?

Foto Idoli juaj ?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Foto Idoli juaj ? prej Thu Dec 20 2007, 11:22

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
Ketu postoni fotot qe e keni idol dike ose qe ju pelqen teper!

Mu me pelqen teper Jessica Alba !


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit

2Normal idoli im prej Wed Jan 23 2008, 05:36

ilirjana

avatar
Administratore
Administratore
idoli im eshte supermodelja e njohur gjermane HEIDI KLUM

Shiko profilin e anėtarit http://www.albdigital.realbb.net/

3Normal Re: Foto Idoli juaj ? prej Tue Jun 17 2008, 02:23

Sunset girl

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Avril Lavigne & Lauren GrahamShiko profilin e anėtarit

4Normal Re: Foto Idoli juaj ? prej Tue Jun 17 2008, 07:27

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Charliz Theron dhe Sandra Bullok
Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

Sponsored content


Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi