Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Teknologjia Dhe Interneti «« » Informatikė & Internet » Thirrje pa pages (Free Call)

Thirrje pa pages (Free Call)

Posto temė tė re  Pėrgjigju temės

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Thirrje pa pages (Free Call) prej Tue Jan 16 2007, 04:42

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
Si te thirrim ne telefon pa paguar asgje,ja disa programe qe mundesojn kete gje:
www.voipdiscount.com
www.voipstunt.com
www.voipcheap.com
www.voipbuster.com
http://www.freecall.com/en/index.html


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit

2Normal Re: Thirrje pa pages (Free Call) prej Sun May 20 2007, 05:51

Dj PiRoMaN

avatar
Moderator/e
Moderator/e

Shiko profilin e anėtarit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temė tė re  Pėrgjigju temės

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi