Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Mė Pran Njėri-Tjetrit «« » Pėrshendetje Dhe Urime » Per Shume Mote Krishtlindjet

Per Shume Mote Krishtlindjet

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Per Shume Mote Krishtlindjet prej Tue Dec 25 2007, 02:48

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
Ju uroj te Gjithe Shqiptarve kudo qe ndodhen nga zemra urime dhe per shume mote Krishtlinjdet

.


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit

2Normal Re: Per Shume Mote Krishtlindjet prej Wed Dec 26 2007, 06:55

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
urime te gjithe te krishtereve festen

fat,paqe dhe harmoni ne jete

Shiko profilin e anėtarit

3Normal Re: Per Shume Mote Krishtlindjet prej Sat Dec 29 2007, 10:39

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
gjithashtu urime krishtlindjet


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

4Normal Re: Per Shume Mote Krishtlindjet prej Mon Dec 14 2009, 20:13

Pershumot Festa e krishlindjes:p

Shiko profilin e anėtarit

Sponsored content


Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi