Portali aLbdigital.net
Përshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh për tju Kujtuar se ju mund të Identifikoheni që të merrni pjese në

diskutimet dhe Temat e shumta të Forumit tone.

...Në qofte se ende nuk keni një Llogari personale në Forum, mund ta hapni nje të tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ështe falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Stafi i Forumit «« » Moderatoret e Forumit » Nje kerkese!

Nje kerkese!

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Nje kerkese! prej Wed Dec 26 2007, 07:05

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
kisha shpreh deshiren,qe ne kete forum, ne pjesen e cila u eshte dedikuar shkencave te jete e ndare
pra,kerkesa ime,me konkret,eshte,qe te ekzistojne forumet Fizike,Matematike &Astronomi ; Biologji & Kimi dhe me e rendesishmja Mjekesi

besoj se nuk eshte shume e kerkuar kjo,meqe ekzistojne edhe neper forume te tjera

gjithe te mirat-Luna!


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anëtarit

2Normal Re: Nje kerkese! prej Sat Dec 29 2007, 10:33

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
LuNa shumë mire ke bere qe bere kete kerkese do shohim!

Shiko profilin e anëtarit http://www.malesia.org

3Normal Re: Nje kerkese! prej Sun Jan 06 2008, 07:51

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
kerkese per mua te bejne temen na bashkoi me albdigital


Forumi aLbdigital
Jeta është e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anëtarit http://www.malesia.org

4Normal Re: Nje kerkese! prej Sun Jan 06 2008, 07:52

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
me falni qe gabova edhe nje kerkes per operator ne albdigital mendoj se duhet keto tema ne forum


Forumi aLbdigital
Jeta është e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anëtarit http://www.malesia.org

5Normal Re: Nje kerkese! prej Sat Jan 12 2008, 06:34

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
kjo kerkese qe u be nga luna u plotesua prandaj kjo teme mbyllet ketu!


Forumi aLbdigital
Jeta është e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anëtarit http://www.malesia.org

Sponsored content


Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi