Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Mė Pran Njėri-Tjetrit «« » Pėrshendetje Dhe Urime » Gezuar Vitin 2008

Gezuar Vitin 2008

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Gezuar Vitin 2008 prej Mon Dec 31 2007, 02:26

BedriSmira

avatar
Antar/e
Antar/e
Gezuar gjithėve Vitin e Ri 2008 kudo qe Jeni,dhe ju Deshiroj Fat dhe Lumturi ne Jetė.

Shiko profilin e anėtarit http://www.alb-digital.net/

2Normal Re: Gezuar Vitin 2008 prej Mon Dec 31 2007, 04:54

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Gezuar dhe shume fat ne 2008

uroj per nje vit me te mbare dhe plot suksese,,,,,,

Shiko profilin e anėtarit

3Normal Re: Gezuar Vitin 2008 prej Mon Dec 31 2007, 04:58

Beki

avatar
Antar/e
Antar/e
gezuar te gjitheve 2008

Shiko profilin e anėtarit http://albdigital.forums1.net/

Sponsored content


Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi