Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Mė Pran Njėri-Tjetrit «« » » Prezantoni Veten Nė Forum » Mire se ju gjeta

Mire se ju gjeta

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Mire se ju gjeta prej Wed Jan 02 2008, 11:44

Mire se ju gjeta te gjitheve ne forum.
emni:antoneta. Jam e lindun ne mal zi dhe jetoj qe 17 vite ne USA -NY.Punoj real estate sale person.Ne qoft se doni me shum te dini reth meje , mund te pysni vet .Me gjeni ne chat me nick Vajz_malsore.

Shiko profilin e anėtarit

2Normal Re: Mire se ju gjeta prej Wed Jan 02 2008, 11:50

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
Mire se Vjen Forbidden^Love, uroj te kaloni caste sa me te kendshme midis nesh!


Smile


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit

3Normal Re: Mire se ju gjeta prej Thu Jan 03 2008, 06:06

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
mir se erdhe midis nesh


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

4Normal Re: Mire se ju gjeta prej Tue Jan 08 2008, 05:14

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Mirseerdhe!

Shiko profilin e anėtarit

Sponsored content


Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi