Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Arti Dhe Kultura «« » Kėngetaret & Muzika Shqiptare » Genta Ismaili

Genta Ismaili

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Genta Ismaili prej Thu Feb 08 2007, 18:40

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin


Genta Ismaili vjedh "S'je per aventure" nga " Time To Say Goodbye" e grupit grek ANTIQUE VIDEOJA

Pasi e kritikuan se shumicen e kengeve te albumit debutues "Mos me shiko" i kishte te kopjuara, Genta deklaroi se kjo gje nuk do te ndodhte me...!Ne sapo mesuam se kenga "S'je per aventure" te cilen Genta e prezantoi ne muajin dhjetor te 2006 eshte kopje e kenges "Time To Say Goodbye " e grupit grek Antique, kengetarja e te cilit Elena, eshte shume e njohur per publikun shqiptar si fituese e "Eurosong" me "My Number One".Edituar pėr herė tė fundit nga nė Tue Feb 27 2007, 15:16, edituar 3 herė gjithsej

Shiko profilin e anėtarit

2Normal Elsa Lila prej Wed Feb 28 2007, 15:54

Tini

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin


Dikush thjesht ėshtė mė fotozhenike. Tė tjerat janė nė kėrkim tė stilit tė duhur, me tė cilin shfaqin anėn e tyre mė sensuale. Tė tjera akoma guxojnė me bisturitė. Ja se si kanė ndryshuar femrat e njohura shqiptare ndėr vite Nuk e sollėn pothuajse pėrdore nė sallėn e madhe tė Pallatit tė Kongreseve, Elsa Lila, e mėsuar deri nė atė ditė me skenat e pallatit tė pionierėve, nuk trembte askėnd. Askush nuk mund ta llogariste si njė rivale tė denjė atė vajzė tė vogėl, qė nė fakt do t'u rrėmbente njėri pas tjetrin plot dy ēmime tė para festivalesh. Dhe nėse nė pak kohė mė pas kushdo nga kėngėtaret e mėsoi se nuk ishte aspak e lehtė tė mateshe me Elsėn nė skenė, vetėm katėr vjet pas asaj daljeje tė parė nė skenė, e kuptoi se me Elsėn nuk ishte e lehtė tė mateshe edhe jashtė skene. Sepse rosaku i vogėl ishte bėrė njė mjelmė e bukur. E ftuar nė njė spektakėl tė tė dielave nė drekė, Elsa Lila do tė shfaqej ashtu siē nuk e kishin imagjinuar, mjaft e hirshme e me njė pamje kokete. Me pamjen e saj trendy me dy gėrsheta model kurriz-peshku, ajo nuk ngjante me ēupėlinėn e dikurshme tė festivalit, ku ajo fitoi ēmimin e parė e veshur me njė "tailleur" tė zi si prej vajze tė madhe, me flokėt me onde tė mėdha e vetulla tė trasha. Nuk ngjante as me vajzėn e njė festivali tė njė viti mė pas me kostumin e bardhė qė i fshihte ēdo formė femėrore e flokėt si iriq. Tashmė kishte pamjen e njė adoleshenteje simpatike, qė ėshtė nė njė vijė me modėn. Ndryshe nga sot, gjashtė vjet mė pas, kur pėrpara aparatit tė Fadil Berishės, Elsa Lila ėshtė shndėrruar tėrėsisht. Asnjė lloj ndėrhyrjeje estetike: grimi i duhur, veshje sensuale dhe pastaj fotografi e ka pasur tė thjeshtė tė nxjerrė sharmin e saj natyral dhe ta sjellė si njė modele, njė karrierė kjo, qė Elsa Lila nuk ka ndėrmend t'i hyjė.


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit http://www.albdigital.net.ms

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi