Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Teknologjia Dhe Interneti «« » Informatikė & Internet » Paraqitet letra elektronike

Paraqitet letra elektronike

Posto temė tė re  Pėrgjigju temės

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Paraqitet letra elektronike prej Sat Jan 05 2008, 04:13

Tini

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
Paraqitet letra elektronike

Qė disa vite po dėgjojmė pėr letrėn elektronike si teknologji e sė ardhmes, mirėpo assesi ta shohim atė nė shitjen masive. Ky moment mė nė fund po afrohet, sepse gjigantėt e bashkuar nėn emrin LG.Philips, do tė paraqesin vizionin e tyre tė e-letrės nė panairin e ardhshėm tė elektronikės shpenzuese – CES.
E-letra nga LG.Philips do tė jetė me madhėsi A4, derisa specifikat e saj janė mbresėlėnėse: rezolucion prej 1280x800 pikselash, mundėsi tė shfaqjes sė 16.7 milionė ngjyrave, me trashėsi prej 300 mikrometrash dhe kėnd tė shikimit prej 180 shkallės.

Pėr fat tė keq, kjo nuk do tė thotė qė e-letra sė shpejti do tė jetė nė dispozicion pėr shfrytėzuesin e fundit; tani pėr tani atė do ta kenė rastin ta shohin vetėm vizitorėt e CES-it, i cili mbahet nė Las Vegas prej 7 deri mė 10 janar. Mirėpo, mund tė shpresojmė se LG.Philips do tė pėrvishet punės dhe ta shohim kėtė ēudi drejtpėrsėdrejti qysh nė kėtė vit.


www.lgphilips-lcd.com


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit http://www.albdigital.net.ms

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temė tė re  Pėrgjigju temės

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi