Portali aLbdigital.net
Përshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh për tju Kujtuar se ju mund të Identifikoheni që të merrni pjese në

diskutimet dhe Temat e shumta të Forumit tone.

...Në qofte se ende nuk keni një Llogari personale në Forum, mund ta hapni nje të tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ështe falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Arti Dhe Kultura «« » Këngetaret & Muzika Shqiptare » Rovena Stefa

Rovena Stefa

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Rovena Stefa prej Thu Feb 08 2007, 18:41

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin


Rovena Stefa per pushime me te dashurin ne Maqedoni


Rovena i ka bere disa gabime te vogla pas te cilave shume njerez jane kapur e nuk po leshohen dot, por te pakten ndryshe nga keta artistet shume "cool" Rovena i ka kembet ne toke e nuk e ka problem te pranoj gabimet e saja apo te tregoj te rejat qe i ndodhin ne jete pa u shremberuar. Nese ka nje gje qe urrej, ajo eshte kur kengetaret tane thone "NO COMMENT". Te duket sikur je duke pare ato kronikat e zeza te "Euronews".kur ne fakt eshte nje pergjigje qe tregon mungese fjalori.Shyqyr Zotit, Rovena kur eshte pyetur gjate nje interviste per gazeten "Panorama" e ka pranuar se eshte e dashuruar me nje djale shqiptar e me pas nuk tregoi, por la te kuptohej se se bashku do kalojne pushimet ne Maqedoni. Lidhja mund te jete seioze, por nuk ka martese ne horizont per Rovenen

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi