Portali aLbdigital.net
Përshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh për tju Kujtuar se ju mund të Identifikoheni që të merrni pjese në

diskutimet dhe Temat e shumta të Forumit tone.

...Në qofte se ende nuk keni një Llogari personale në Forum, mund ta hapni nje të tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ështe falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Diskutime Të Ndryshme «« » Diskutime Shoqërore » Nje kerkese!!!!!

Nje kerkese!!!!!

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Nje kerkese!!!!! prej Sat Jan 05 2008, 06:19

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Tini a ka mundesi te hapesh temen Na bashkoi me albdigital si te gjithe forumet tjere


Forumi aLbdigital
Jeta është e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anëtarit http://www.malesia.org

2Normal Re: Nje kerkese!!!!! prej Sat Jan 05 2008, 06:19

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
shpresoj se do plotsosh kerkesen time


Forumi aLbdigital
Jeta është e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anëtarit http://www.malesia.org

3Normal Re: Nje kerkese!!!!! prej Sun Jan 06 2008, 07:55

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
me fal tini por a ka mudnesi temen Pyetje&Bisedime dhe kerkes per operator ne albdigital


Forumi aLbdigital
Jeta është e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anëtarit http://www.malesia.org

Sponsored content


Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi