Portali aLbdigital.net
Përshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh për tju Kujtuar se ju mund të Identifikoheni që të merrni pjese në

diskutimet dhe Temat e shumta të Forumit tone.

...Në qofte se ende nuk keni një Llogari personale në Forum, mund ta hapni nje të tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ështe falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Diskutime Të Ndryshme «« » Tema të Lira » A i hani thojt lol

A i hani thojt lol

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal A i hani thojt lol prej Sat Jan 05 2008, 06:29

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
shum teme qesharake un jo


Forumi aLbdigital
Jeta është e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anëtarit http://www.malesia.org

2Normal Re: A i hani thojt lol prej Sat Jan 05 2008, 06:30

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
dhe mendoj se eshte shum e keqe


Forumi aLbdigital
Jeta është e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anëtarit http://www.malesia.org

3Normal Re: A i hani thojt lol prej Sat Jan 05 2008, 06:30

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
diskutime te kendshme ju flm per mirkuptimin


Forumi aLbdigital
Jeta është e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anëtarit http://www.malesia.org

4Normal Re: A i hani thojt lol prej Tue Jan 08 2008, 05:09

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
SmileSmileSmile do ishte darke e mire kjo ngrenje Wink

une jam,antithonj ngrenese Smile

Shiko profilin e anëtarit

5Normal Re: A i hani thojt lol prej Tue Jan 08 2008, 07:17

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
lol! Very Happy sa kam qesh me ket teme cka eshte kjo teme Ma_origano? une skam degju ndonjehere se hajn njerzit thojn ndoshta edhe paska njerz se hajn thonjet. te lutem nese poston naj teme shiko dhe postoje ndonje teme si i ka hije e jo kso llloj temash edhe pse eshte tem e lire. ju flm!..............................................................................


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anëtarit

6Normal Re: A i hani thojt lol prej Tue Jan 08 2008, 08:35

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
luna qesharake


Forumi aLbdigital
Jeta është e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anëtarit http://www.malesia.org

7Normal Re: A i hani thojt lol prej Tue Jan 08 2008, 08:36

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
DiGital por kjo teme e lire eshte cka ka keqe shum njery hajn thojt


Forumi aLbdigital
Jeta është e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anëtarit http://www.malesia.org

Sponsored content


Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi