Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Diskutime Tė Ndryshme «« » Diskutime Shoqėrore » Cka duan femrat

Cka duan femrat

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Cka duan femrat prej Sat Jan 05 2008, 06:32

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
femrat duen nje pjese te meshkujt edhe shum gjera


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

2Normal Re: Cka duan femrat prej Tue Jan 08 2008, 05:10

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
femerat duan gjithecka,por s“marrin asgje Wink

Shiko profilin e anėtarit

3Normal Re: Cka duan femrat prej Tue Jan 08 2008, 07:24

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
hahahahah LoL po pse nuk marrin asgje Luna nuk jam me ty ne ket pergjigjje? une mendoj se nganjehere femrat kerkojn teper por shpesh jeni edhe shume te mira!


Basketball


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit

4Normal Re: Cka duan femrat prej Tue Jan 08 2008, 08:34

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Digital jam dakord me ty


Forumi aLbdigital
Jeta ėshtė e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anėtarit http://www.malesia.org

5Normal Re: Cka duan femrat prej Mon Mar 31 2008, 22:31

Kejsi

avatar
Antar/e
Antar/e
Femrat besoj kerkojne respektin ne rradhe pare, komunikimi me mashkullin e tyre gje e cila con ne nje marredhenie korrekte dhe dashurine si perfundim.
Pse shume iu duken juve keto djema ? Shocked nuk e besoj se jane shume.

Shiko profilin e anėtarit http://www.gmail.com

6Normal Re: Cka duan femrat prej Tue Apr 01 2008, 00:46

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Kejsi,shume nuk jan,por nuk e kan kete aaftesi djemt Smile

ato duhet te marrin dhe te rijapin po aq,por jan ca koprrace


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

7Normal Re: Cka duan femrat prej Tue Apr 01 2008, 02:06

Kejsi

avatar
Antar/e
Antar/e
Ehe luna koprace qe c'ke me te jane hahahha Razz

Shiko profilin e anėtarit http://www.gmail.com

Sponsored content


Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi