Portali aLbdigital.net
Përshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh për tju Kujtuar se ju mund të Identifikoheni që të merrni pjese në

diskutimet dhe Temat e shumta të Forumit tone.

...Në qofte se ende nuk keni një Llogari personale në Forum, mund ta hapni nje të tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ështe falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Diskutime Të Ndryshme «« » Votime Dhe Sondazhe » A do te martoheshi me nje grua te fese tjeter apo djal

A do te martoheshi me nje grua te fese tjeter apo djal

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
mendimi eshte pse jo


Forumi aLbdigital
Jeta është e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anëtarit http://www.malesia.org

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
dashurija i tejkalon te gjitha ,,,,ne dashuri nuk luan rol religjioni,as vitet as dicka tjeter
kur njeriu dashuron,nuk ven ne funksion llogjiken,apo matematiken apo te zgjeroje njohurite ne Teologji,,,ne kete rast,kur eshte ne pyetje kjo ndjenje,jan gjithe programet te bllokuara Smile

Shiko profilin e anëtarit

Kejsi

avatar
Antar/e
Antar/e
Padiskutim nuk do perbente asnje lloj problemi.

Shiko profilin e anëtarit http://www.gmail.com

Sponsored content


Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi