Portali aLbdigital.net
Përshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh për tju Kujtuar se ju mund të Identifikoheni që të merrni pjese në

diskutimet dhe Temat e shumta të Forumit tone.

...Në qofte se ende nuk keni një Llogari personale në Forum, mund ta hapni nje të tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ështe falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Diskutime Të Ndryshme «« » Votime Dhe Sondazhe » A do te martoheshi me nje grua qe ka fmi me nje tjeter burr

A do te martoheshi me nje grua qe ka fmi me nje tjeter burr

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
un them se kish me u martua


Forumi aLbdigital
Jeta është e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anëtarit http://www.malesia.org

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
nuk eshte gje e keqe


Forumi aLbdigital
Jeta është e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anëtarit http://www.malesia.org

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Ma-Origano,vertet koherat kan ndryshuar,nuk eshte me ajo bota naive,mirepo,ne shqipetaret nuk duhet te harrojme,se jetojme ende ne nje rreth vizioz me zakone groteske shqipetare
dhe kjo,qe te martohesh me nje grua(apo burre) ,qe ka femije,do te sjellete ne cdo aspekt probleme nga familja,,,,Sad

Shiko profilin e anëtarit

Ma-Origano

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Luna shum jam dakord me ty


Forumi aLbdigital
Jeta është e bukur - Jetoje ! malesia.org&malesiaforum.com
Shiko profilin e anëtarit http://www.malesia.org

Kejsi

avatar
Antar/e
Antar/e
Problemet do ekzistojne perhere, sepse nuk ka jete te lumtur ka vetem momente lumturie ne jete, por sekreti eshte tek nje marredhenie e shendetshme tek dashuria dhe mirekuptimi i ketyre dy personave.
A kane femije me partner tjeter apo jo, kjo nuk do perbeje problem nese do kete dashuri dhe respekt te mjaftueshem per nje lidhje te shendetshme.

Shiko profilin e anëtarit http://www.gmail.com

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Kejsi shkruajti:Problemet do ekzistojne perhere, sepse nuk ka jete te lumtur ka vetem momente lumturie ne jete, .


ke plotesisht te drejte Kejsi

s´ka jete te lumtur,vetem momente te tilla

limturija eshte e perbere nga nje hic,qe ne momentin qe e jetojme,na duket gjithecka

njeriu nuk arrin ndoj here te thote "mjaft" ,pra,kjo na ben te mos jemi te lumtur.....
deshirat e qenies njerezore nuk kan te mbaruar....nese e ke arrit ate qe doje njehere,nese e arrite kulmin per te cilin luftove,papritmas shikon nje pikeqellim tjeter,me nje drite me verbuese,,,,,harron kete gezim per te cilin luftove dhe deshiron te ngjitesh ne ate pike qe e shikon nga larg
kur te arrish atje,do shikosh nje tjeter,,,,,e keshtu me radhe
´
pra,ne si qenie njerezore,jemi te mallkuar me pangopesi e kjo te con deri ne palimturi


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anëtarit

Sponsored content


Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi